Christian McBride Big Band

Christian McBride Big Band

Zapraszamy na premierowy koncert Christiana McBride'a w Polsce, który odbędzie się 7 maja w Krakowskim Teatrze Variete! Bilety Christian McBride Big Band koncert już dostępne w sprzedaży!

Wirtuoz kontrabasu, czterokrotny laureat Grammy Christian McBride i prowadzony przez niego amerykański Big Band zaprezentują program z najnowszej płyty Bringin' It. Christian McBride jest wirtuozem kontrabasu, czterokrotnym laureatem nagrody Grammy (w tym tegorocznej), jest uznawany za jednego z najwybitniejszych muzyków swego pokolenia i jednym z filarów współczesnego amerykańskiego jazzu. Christian McBride występował i nagrywał z wieloma legendami muzyki jak: McCoy Tyner, James Brown, Ray Brown, Joe Henderson, Herbie Hancock, Chick Corea, Wynton Marsalis, Sting, Diana Krall, James Brown, Paul McCartney. Jest także cenionym kompozytorem, aranżerem i pedagogiem. Najnowsza płyta Bringin’ It, za którą otrzymał nagrodę Grammy, została nagrana przez prowadzoną przez niego orkiestrę Christian McBride Big Band, co jest najnowszym potwierdzeniem geniuszu tego niezwykłego muzyka. Na płycie poza kompozycjami autorstwa samego Christiana McBride'a znajdziemy też nowe opracowania tematów wybranych z dorobku m.in. Freddiego Hubbarda, McCoy Tynera i Wesa Montgomery.

Christian McBride Big Band w składzie:

Christian McBride – bass, leader

Quincy Phillips – drums

Xavier Davis – piano

trumpets: Frank Greene, Freddie Hendrix, Brandon Lee, Nabate Isles, 

trombones: Steve Davis, Michael Dease, James Burton, Douglas Purviance, 

reeds: Steve Wilson (alto), Todd Bashore (alto), Ron Blake (tenor), Dan Pratt (tenor), Carl Maraghi (baritone), 

Danny Ray – emcee

Bilety na koncert Christian McBride Big Band już dostępne w sprzedaży!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Christian McBride Big Band
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/