Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Jazz i Blues Aga Zaryan - Winter Songs presented by Mercy Brown

Aga Zaryan - Winter Songs presented by Mercy Brown

Organizator: MiR Catering Mazgaj,Rydzek,Tomczyk S.C.

Aga Zaryan - Winter Songs presented by Mercy BrownO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Spotkanie z Agą Zaryan w Mercy Brown będzie wspaniałym wprowadzeniem w magiczny czas świąt Bożego Narodzenia, pełnym radości, bliskości i dobrej aury. Adze poza Michałem Tokajem towarzyszyć będzie wspaniały trębacz jazzowy Robert Majewski, który zagra również na flugelhornie. To będzie wieczór, na którym nie może Was zabraknąć! Zapraszamy od godziny 17:00 na koktajle Mercy Brown, koncert rozpocznie się około godziny 18:00. Aga Zaryan bilety na koncert w Krakowie już w sprzedaży.

Aga Zaryan koncert Winter Songs

Winter Songs to program złożony z przepięknych amerykańskich, bożonarodzeniowych evergreenów wybranych przez Agę i zaaranżowanych przez uznanego pianistę jazzowego i kompozytora Michała Tokaja. Utwory w większości pochodzą z płyty Zaryan zatytułowanej "What Xmas means to Me". Poza piosenkami o tematyce zimowej i świątecznej, Aga zaśpiewa również kilka kolęd w języku polskim i zachęci publiczność do wspólnego kolędowania.

Aga Zaryan informacje

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu. Kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.

Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym, od lat uznawaną za najlepszą wokalistkę jazzową w Polsce. Jako pierwsza polska Artystka wydawała płyty pod szyldem legendarnej wytwórni Blue Note Records z Nowego Jorku. Tym samym artystka dołączyła do takich nazwisk jak: Norah Jones, Nina Simone, Miles Davis czy Bobby McFerrin.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też