Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Koncerty Hip Hop i Rap Karpe and Quickstyle presents: Omar Sheriff

Karpe and Quickstyle presents: Omar Sheriff

Organizator: FKP Scorpio Poland Sp. z o.o.

Karpe and Quickstyle presents: Omar SheriffO wydarzeniu

O wydarzeniu

Karpe i Quickstyle (legendarni artyści z Norwegii) prezentują: Omar Sheriff w Polsce! Na koncert zapraszamy 19 maja 2023 roku do warszawskiej Progresji. Karpe and Quickstyle presents: Omar Sheriff bilety na koncert w Warszawie już dostępne.

Karpe and Quickstyle

Norweski duet rapowy Karpe tworzą artyści audiowizualni Chirag Rashmikant Patel i Magdi Omar Ytreeide Abdelmaguid. To najpopularniejszy zespół w Norwegii – zawsze podnoszący poprzeczkę, jeśli chodzi o koncepcje audiowizualne, produkcje i wydawnictwa. Produkowali hit za hitem, otrzymali mnóstwo nagród i przeszli do historii swoimi spektakularnymi występami na żywo oraz ambitnymi pomysłami.

 

W 2022 ukazał się ich najnowszy projekt muzyczny Omar Sheriff. Wszechświat pełen ukłonów w stronę pochodzenia artystów (Chirag jest Indianinem, a Magdi ma urodził się w Egipcie). Hołd ten jest obecny w brzmieniu, tekstach i wszystkich treściach wizualnych. Mieszają norweski z arabskim, gudżarati i angielskim w sposób, w jaki jeszcze nikt przed nimi nie zrobił.

 

Po uznanej przez krytyków płycie, po raz kolejny zapisali się w koncertowej historii, łącząc siły z Quickstyle – legendarną grupą taneczną, której słynny pokaz ślubny stał się viralem na początku tego roku. Wspólnie stworzyli swój najbardziej spektakularny show. Rekordowa rezydencja w Spektrum Arenie w Oslo – dziesięć koncertu w ciągu miesiąca, na które sprzedano 111 000 biletów (arenowy rekord wszechczasów).

 

Zespół i tancerze to dzieci imigrantów i uchodźców z całego świata, którzy uciekli do Norwegii, by zbudować swój nowy dom. Teraz ich kolejne pokolenie stworzyło razem „Omar Sheriff” - wielokulturowy projekt, który jednoczy i bawi. Zaraźliwa i naprawdę wyjątkowa energia, która podbija Europę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też