VIII Wschód Piękna

VIII Wschód Piękna

VIII Wschód Piękna  Festiwal odbędzie się w dniach 29-31.07 w Olsztynku, w sielskiej przestrzeni magicznego Skansenu, a trzeciego dnia przeniesie się do Olsztyna, na Rynek Starego Miasta gdzie w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej wybrzmi głos o niezwykłej barwie i wyczuciem swingu, czyli Ewa Bem. VIII Wschód Piękna  Festiwal bilety już w sprzedaży.

 

Festiwal „Wschód Piękna", od 7 lat odbywał się w Olsztynie i Olsztynku, pod patronatem międzynarodowego projektu „World Orchestra". Na przestrzeni tego czasu udało nam się stworzyć markę, która stała się symbolem jakości, skupiliśmy wierną grupę odbiorców i co roku przybywają nowi słuchacze z całej Polski. Ideą festiwalu jest łączenie polskiej kultury muzycznej z innymi tradycjami, prezentowanie tożsamości kulturowej poprzez muzykę świata.

Wierzymy, że to właśnie muzyka, jest uniwersalnym językiem. Festiwal prezentuje artystów jazzowych, etno, folkowych i klasycznych najwyższej „próby". Jesteśmy festiwalem sztuki, pragniemy pokazywać, że muzyka to  emocje, stan ducha, źródło miłych doznań, które pozostawiają po sobie piękne wspomnienie.

 

Odbiorcami naszego festiwalu, są ludzie szukający nowych doznań w sferze muzyki, atmosfery czystego konsumowaniu sztuki, prezentowanej w sposób bardzo przystępny, a więc nie tylko melomani, ale również osoby szukające ambitnej rozrywki. Śmiało możemy powiedzieć, że festiwal „Wschód Piękna" jest synonimem jakości i różnorodności.

 

Nasze działania otrzymały status jednych z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie Warmii i Mazur, czego najlepszym wyrazem są nagrody za propagowanie sztuki i kultury w regionie i na świecie:

VIII Wschód Piękna  Festiwal Lineup:

29.07 -Skansen Olsztynek wejście g.17

  • Nadishana & Somos
  • Arsen Petrosyan
  • Grzech Piotrowski Tribute to Garbarek (Piotr Matusik/Sebastian Wypych/Krzysztof Gradziuk)

30.07 -Skansen Olsztynek wejście g.17

  • Joachim Mencel & Dedenova
  • Peter Uher & Krzysiek Łochowicz 
  • Jan Smoczyński / Gniewomir Tomczyk / Krzysztof Gradziuk/ Grzech feat. Lukas Oraviec & Ignacy Wend 

31.07 (Parafia Ewangelicko Augsburska, Olsztyn, g.19)

  • Ewa Bem & Alchemik Big Bandem

 

Imprezy dodatkowe :

  • 28.07 Jazz Club Usługa Olsztyn
  • 31.07 Jazz Club Usługa Olsztyn
pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

VIII Wschód Piękna
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/