Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmaaudioriversun-festival
Home Koncerty Festiwale Sounds Of Freedom 2024

Sounds Of Freedom 2024

24.08.2024 Jarocin

Organizator: GOOD TASTE PRODUCTION SP. z o.o.

Sprawdź bilety
Sounds Of Freedom 2024BiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Jarocin

SOUNDS OF FREEDOM 2024
sobota
24.08.2024
18:00

SOUNDS OF FREEDOM 2024

Jarocin, Boiska przy ul. Maratońskiej
SOUNDS OF FREEDOM 2024 - STREFA GOLDEN
sobota
24.08.2024
18:00

SOUNDS OF FREEDOM 2024 - STREFA GOLDEN

Jarocin, Boiska przy ul. Maratońskiej

O wydarzeniu

Szósta edycja Sounds Of Freedom już 24 sierpnia! Znamy pierwszych dj-ów którzy rozgrzeją Jarocin. Bilety na Sounds Of Freedom 2024 już dostępne. 

Sounds Of Freedom 2024 line-up

Organizatorzy obiecują, że tegoroczna edycja będzie jeszcze świeższa. W lineupie znajdziemy największe światowe nazwiska i polskich weteranów muzyki klubowej. Wspólnie otworzymy nowy rozdział w festiwalowej historii wprowadzając Sound Of Freedom na jeszcze wyższy poziom.  

Do tej pory ogłoszonymi artystami są: Kryder, Dj Wajs, Dj Kuba&Neitan. 

Sounds Of Freedom w Jarocinie 

W ostatni weekend sierpnia Jarocin tradycyjnie przeistoczy się w stolicę muzyki klubowej. Ogromna scena, oszałamiające efekty pirotechniczne, potężne nagłośnienie i przede wszystkim doskonały muzyczny klimat – to wszystko będzie czekało na spragnioną zabawy publiczność przy Maratońskiej w Jarocinie.  . 

Sounds of Freedom to festiwal, którego nazwa tłumacząc na język polski oznacza „dźwięki wolności”. Rokrocznie siłę tych słów potwierdzają tłumnie przybyli uczestnicy, głodni tańca i dobrej zabawy. Impreza z muzyką klubową została świetnie przyjęta nie tylko przez mieszkańców i mieszkanki Jarocina, ale też publiczność zjeżdżającą z całej Polski. 

Producentem wydarzenia jest Good Taste Production. Współorganizatorem wydarzenia jest Muzeum Regionalne w Jarocinie. Partnerem wydarzenia jest Gmina Jarocin i Koleje Wielkopolskie. 

Dzieci do lat 9 uczestniczą w wydarzeniu bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. Osoby do lat 16 mogą uczestniczyć w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej.

 

Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też