Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Koncerty Festiwale FREE VOICES vol.1: ZDECHŁY OSA, SMOLASTY, IGO

FREE VOICES vol.1: ZDECHŁY OSA, SMOLASTY, IGO

Organizator: FUNDACJA FOLLOW THE MUSIC

FREE VOICES vol.1: ZDECHŁY OSA, SMOLASTY, IGOO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zaplanowany na 9 grudnia koncert został odwołany. 

FREE VOICES vol.1: ZDECHŁY OSA, SMOLASTY, IGO

Co na Was czeka? Ogromna scena, odjechana oprawa świetlna i multimedialna, mega sound i CO NAJWAŻNIEJSZE - niezapomniane koncerty czołówki gwiazd polskiej altersceny! „Free Voices” to dobitny i donośny głos pokolenia, którego nie da się sklasyfikować ani literą w alfabecie ani numerem w peselu! To wolny, niepokorny i autentyczny głos!

 

LINE-UP:

 

ZDECHŁY OSA – jedna z bardziej wyrazistych osobowości polskiego undergroundu. Jak żaden inny artysta potrafi ująć hedonistycznego i dekadenckiego ducha współczesności w formie krótkiej, brudnej, ale nie dającej się zapomnieć piosenki. Dawno żaden artysta tak namieszał na polskiej scenie. Na jego koncercie możecie spodziewać się kręcenia młynków pod sceną i zdartych gardeł jak na hardcore’owych gigach. W Tarnowie po raz pierwszy!

SMOLASTY – polski wokalista, autor tekstów i producent muzyczny, tworzący muzykę z pogranicza popu, rapu i R&B. Utwory Smolastego zostały odtworzone na platformie You Tube ponad 600 milionów razy oraz ponad 830 milionów razy w serwisie streamingowym Spotify. Jego single oraz albumy wielokrotnie osiągały status złotych, platynowych oraz diamentowych płyt. Artysta skupia się na tworzeniu oryginalnej muzyki wysokiej jakości, stanowiącej zarówno małe dzieła sztuki, jak i kawałki o ogromnym potencjale rozrywkowym.

IGO – jeden z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce. Wszechstronny, eklektyczny, odważny i bezkompromisowy głos, który od kilku lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Znany z projektów Clock Machine i Bass Astral x IGO, tras koncertowych cyklu Męskie Granie, headliner na wielu festiwalach (m.in. Open’er, Przystanek Woodstock, OFF Festival). Choć współpracował z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej obecnie z wielkim rozmachem i sukcesem rozwija solową karierę. W Tarnowie wystąpi po raz pierwszy!

Nie możecie tego przegapić!

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też