Trebunie Tutki (Festival Ethno Novo) | Trebunie Tutki + Golec uOrkiestra
Trebunie Tutki (Festival Ethno Novo) | Trebunie Tutki + Golec uOrkiestra

Trebunie Tutki (Festival Ethno Novo) | Trebunie Tutki + Golec uOrkiestra

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe koncerty zespołu TREBUNIE TUTKI! 

 

22.07 - KONCERT TREBUNIE TUTKI I DUCH GÓR - FESTIVAL ETHNO NOVO - Dworek Gościnny, Szczawnica

Jedyny w swoim rodzaju koncert, w którym zagrają podhalańscy Górale spod Giewontu i Gruzini spod Kazbeku. „Duch Gór” to spotkanie prastarych tradycji muzycznych. Uczestniczą w nim dwa uznane w swoich regionach zespoły – Trebunie-Tutki z Zakopanego i Quintet Urmuli z Tibilisi. Wykorzystując pasterskie instrumentarium i tradycyjną polifonię śpiewają o zbójeckim życiu, miłości i śmierci, wskrzeszając podhalańsko-kakuazkie duchy przodków, legendarnych herosów gór.

Trebunie Tutki koncert Szczawnica bilety już w sprzedaży!

 

31.08 - XVI KONCERT CHARYTATYWNY - BĘDZIE HALNY!!! GOLEC uORKIESTRA i TREBUNIE TUTKI - Amfiteatr Kadzielnia, Kielce

Już 31 sierpnia na scenie Amfiteatru Kadzielnia pojawią się znakomite folkowe zespoły: GOLEC uORKIESTRA oraz TREBUNIE TUTKI. Część dochodu z tego koncertu zostanie przekazana na pomoc dla dzieci chorych onkologicznie, objętych opieką przez Wojewódzki Szpital Zespolony. BĘDZIE HALNY - GOLEC uORKIESTRA i TREBUNIE TUTKI bilety na koncert charytatywny już w sprzedaży. 

Zespół Golec uOrkiestra to umiłowanie tradycji i wierność góralszczyźnie. Opierając się na tradycyjnym instrumentarium, skali góralskiej, budowie muzycznej i charakterze wykonania, tworzą Nową Muzykę Góralską. Ta wierność własnym korzeniom oraz bezkompromisowość w tekstach i muzyce sprawiają, że Golec uOrkiestra jest wciąż jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych zespołów w Polsce. Obecnie zespół świętuje 20-lecie! 

Trebunie Tutki to zespół, który jest ambasadorem Podhala i polskiej kultury na festiwalach w całej Europie, Azji i Ameryce Północnej. Jego rozpoznawalny w Europie styl ukształtowały z jednej strony muzyczne tradycje rodzinne i zamiłowanie do góralszczyzny, z drugiej nowatorstwo  i awangardowe  podejście do swojego dziedzictwa.

Koncert charytatywny Będzie Halny! Golec uOrkiestra i Trebunie Tutki - 31.08, Amfiteatr Kadzielnia, Kielce. Golec uOrkiestra i Trebunie Tutki koncert Kielce - bilety już dostępne! 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Trebunie Tutki (Festival Ethno Novo) | Trebunie Tutki + Golec uOrkiestra
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/