Leo Rojas

Leo Rojas

Muzyka, która chwyta za serce - Leo Rojas ponownie w Polsce! Koncert ulubieńca publiczności odbędzie się 3 lipca 2021 roku w kultowej Operze Leśnej. Leo Rojas bilety na koncert w Sopocie już w sprzedaży.

Leo Rojas koncerty

Koncerty Leo Rojasa to za każdym razem niesamowite widowisko - artysta w niezwykły sposób łączy rdzenną muzykę Indian południowoamerykańskich z najnowszymi hitami.

 

Będzie to już piąty koncert Leo Rojasa w Polsce. Każdy poprzedni - w Zakopanem, Warszawie czy Kielcach - był niezapomnianym przeżyciem dla tysięcy fanów. Tym razem również gwarantujemy świetną zabawę, na co wpłynie też atmosfera kultowej Opery Leśnej w Sopocie!

 

Dla widzów którzy nie mogą uczesniczyć w wydarzeniu zostanie odtworzona transmisja na żywo: zachowaj kod i nie poddawaj go nikomu! Kod wpisz w dniu koncertu, nie wcześniej jak o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Leo Rojas informacje

Leo Rojas zdobył sławę po udziale w niemieckiej wersji programu Mam Talent. Nadał muzyce swoich rodzinnych stron zupełnie nowy wymiar, co przełożyło się na jego sukces i popularność. Artysta jest wirtuozem fletni Pana, a jednymi z najbardziej rozpoznawalnych utworów w jego wykonaniu są „El Condor Pasa” czy motyw przewodni z filmu „Ostatni Mohikanin”.

 

W grudniu zeszłego roku Leo Rojas dostąpił zaszczytu wystąpienia przed papieżem Franciszkiem podczas koncertu bożonarodzeniowego. Obok niego wystąpiły takie gwiazdy jak Lionel Richie, Mireille Mathieu, Susan Boyle czy Bonnie Tyler. Dochód z koncertu został przeznaczony dla ludności obszaru Amazonii, czyli stron bliskich Leo Rojasowi.

Leo Rojas bilety

Dzieci do lat 6 - darmowy wstęp, z miejscem na kolanach rodzica 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Leo Rojas
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/