emptygif
Newsletter

The Prodigy

06.12.2023 Poznań

Organizator: Live Nation

od 275,00 zł
The ProdigyBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

The Prodigy
środa
06.12.2023
18:00

The Prodigy

Poznań, Pawilon 3A MTP

O wydarzeniu

The Prodigy w Polsce! Legendarna grupa wystąpi 6 grudnia w Poznaniu. Dziesięciodniowa trasa podnosi poprzeczkę i przenosi Liama H i Maxima z powrotem na areny. Bilety już w sprzedaży.

The Prodigy informacje o koncercie

Angielska trasa koncertowa z 22 lipca, podczas której wystąpili na trzech koncertach w londyńskiej O2 Academy Brixton, była ich pierwszą bez brata, legendarnego Keitha Flinta. Sposób, w jaki Liam H i Maxim włączyli i oddali hołd wiecznej spuściźnie Keitha podczas występu na żywo, był naprawdę niesamowity. Spotkało się to z ogromnym wsparciem i miłością rzeszy fanów w całym kraju.


Z solidną wiosenną i letnią serią koncertów na międzynarodowych festiwalach, zespół z niecierpliwością czeka na ponowne przeniesienie ognia do kluczowych europejskich miast. Rozpoczną w Luksemburgu 28 listopada,a następnie odwiedzą Ziggo Dome Amsterdam, Dusseldorf, Berlin, Frankfurt, Stuttgart, Kopenhagę, Poznań i Pragę, kończąc europejską trasę w Paryżu w niedzielę 10 grudnia.


Liam H. powiedział: "'ARMY OF THE ANTS' TO APEL DO FANÓW PRODIGY, WRACAMY PO WAS W JEDYNY SPOSÓB JAKI ZNAMY, PEŁNY TRYB ATAKU, PODWÓJNA LUFA ... ".

Zobacz więcej

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też