Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskarzeszowskie-juwenaliaopener-festivaldawid-podsiadloheilung

The Prodigy

Organizator: Live Nation

The ProdigyO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

The Prodigy w Polsce! Legendarna grupa wystąpi 6 grudnia w Poznaniu. Dziesięciodniowa trasa podnosi poprzeczkę i przenosi Liama H i Maxima z powrotem na areny. Bilety już w sprzedaży.

The Prodigy informacje o koncercie

Angielska trasa koncertowa z 22 lipca, podczas której wystąpili na trzech koncertach w londyńskiej O2 Academy Brixton, była ich pierwszą bez brata, legendarnego Keitha Flinta. Sposób, w jaki Liam H i Maxim włączyli i oddali hołd wiecznej spuściźnie Keitha podczas występu na żywo, był naprawdę niesamowity. Spotkało się to z ogromnym wsparciem i miłością rzeszy fanów w całym kraju.


Z solidną wiosenną i letnią serią koncertów na międzynarodowych festiwalach, zespół z niecierpliwością czeka na ponowne przeniesienie ognia do kluczowych europejskich miast. Rozpoczną w Luksemburgu 28 listopada,a następnie odwiedzą Ziggo Dome Amsterdam, Dusseldorf, Berlin, Frankfurt, Stuttgart, Kopenhagę, Poznań i Pragę, kończąc europejską trasę w Paryżu w niedzielę 10 grudnia.


Liam H. powiedział: "'ARMY OF THE ANTS' TO APEL DO FANÓW PRODIGY, WRACAMY PO WAS W JEDYNY SPOSÓB JAKI ZNAMY, PEŁNY TRYB ATAKU, PODWÓJNA LUFA ... ".

Zobacz więcej

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też