Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival

SOFI TUKKER

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

SOFI TUKKERO wydarzeniu

O wydarzeniu

SOFI TUKKER w Polsce! Freak-dance’owy duet SOFI TUKKER zawładnie Progresją już 5.09.2022. SOFI TUKKER bilety na koncert wkrótce w sprzedaży!

SOFI TUKKER - 5.09.2022 Progresja, Warszawa

Śmieją się w twarz gatunkowym purystom, celebrują wolność, jedność i poczucie własnej wartości. Duet SOFI TUKKER, czyli Sophie Hawley-Weld i Tucker Halpern od ośmiu lat tworzy  swoją własną, oryginalną wersję muzyki tanecznej, którą podbił serca publiczności na całym świecie, również w Polsce - w 2019 zagrali nad Wisłą swój nie tylko pierwszy, ale też od razu wyprzedany koncert. 

 

Kiedy rok później wybuchła pandemia rozpoczęli codzienne transmisje na żywo błyskawicznie angażując miliony widzów i  się drugim najczęściej streamowanym na żywo artystą w 2020 roku. Codzienne transmisje na żywo zrodziły także Freak Fam - społeczność fanów, która gromadzi się 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu na spotkaniach online i na żywo. W 2021 r. SOFI TUKKER powrócili do koncertowania występując na festiwalach w Firefly i Outside Lands. Teraz grupa powraca z trasą koncertową od czasu wyprzedanego koncertu w 2019 roku, promującego nową płytę “Wet Tennis” -  długo oczekiwaną kontynuację nominowanego do nagrody Grammy debiutanckiego albumu “Treehouse”. Premierę albumu zapowiedziano na 29 kwietnia.

 

Tytuł “Wet Tennis” to akronim: When Everyone Tries to Evolve, Nothing Negative Is Safe - “kiedy wszyscy próbują się rozwijać, nic, co złe, nie może czuć się bezpiecznie.”  “Wet Tennis” to ruch naprzód, optymizm i pozytywny wzrost, bez względu na wyzwania. Jest głośno i jasno. 

 

“Jesteśmy zachwyceni i dumni, że ogłaszamy naszą pierwszą trasę koncertową, odkąd świat został wywrócony do góry nogami. W ciągu ostatnich kilku lat z miłości, zjednoczenia i akceptacji powstała najbardziej niesamowita społeczność. Nadszedł czas, abyśmy spotkali się wreszcie na żywo. Ta trasa jest inna niż wszystkie, które zagraliśmy do tej pory - zaprezentujemy zupełnie nową muzykę z naszego nadchodzącego albumu i spotkamy się z naszymi szalonymi fanami z Freak Fam!” - cieszą się muzycy.

 

SOFI TUKKER byli nominowani dwukrotnie do Grammy, a ich debiutancki album wyniósł ich na pierwsze miejsca list przebojów. Największe hity zespołu to "Drinkee", "Best Friend" oraz "Sun Came Up".

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też