Masterclass 3

Masterclass 3

Zapraszamy na Masterclass 3, który odbędzie się już 2 listopada we Wrocławiu w ibis Styles Wrocław Centrum. Masterclass 3 bilety już dostępne.

 

Cyfra "3" w wielu kulturach i społecznościach odbierana jest jako symbol doskonałości. Jako grupa EQulibrium Sounds, chcemy Wam pokazać "3" jako drogę do ulepszenia swoich umiejętności, a na koniec - odnalezienia perfekcji we własnych produkcjach muzycznych.

Masterclass 3 bilety

  • PLATINIUM zawiera bilet wstępu, wyżywienie, niespodziankę od sponsora, Producer Box, konkursy (1 pula 359 złotych) 
  • VIP zawiera bilet wstępu, nocleg w Ibis Styles w pokoju 2 osobowym, parking, wyżywienie, śniadanie z ekipą EQ, miejsce w pierwszym rzędzie, niespodziankę od sponsora, Producer Box, wejście o 30 minut szybciej, konkursy, gadżety firmowe (699 złotych).

Uwaga: Uczestnicy Masterclass 2 mają 20% zniżki na bilet PLATINIUM

O wydarzeniu 

Od ponad roku dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Podajemy teorię, której uczycie się dzięki praktyce. Po Łodzi i Poznaniu, przyszła pora na Wrocław, największe miasto Dolnego Śląska, które stanie się stolicą Masterclass by EQulibrium Sounds?

 

Odwiedzą nas muzycy znani na całym świecie, których praca artystyczna od ponad dekady wzbudza zachwyt, wzrusza oraz inspiruje innych do tworzenia własnych utworów. Czas, by ich wiedza, miała wpływ także na Ciebie!

 

Podczas 8-godzinnych warsztatów otrzymasz maksymalną praktyczną wiedzę. Uczymy nowocześnie. Ukończone warsztaty poświadczymy certyfikatem uczestnictwa. Teraz i Ty możesz poznać tajniki Mistrzów. Więcej szczegółów niedługo.

 

Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ

 

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Masterclass 3
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/