Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival

Marc Rebillet

23.08.2024 Gdańsk

Organizator: FKP Scorpio Poland Sp. z o.o.

Sprawdź bilety
Marc RebilletBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Marc Rebillet
piątek
23.08.2024
20:00

Marc Rebillet

Gdańsk, SCG Stocznia Centrum Gdańsk

O wydarzeniu

Marc Rebillet w Polsce! Amerykański twórca muzyczny i osobowość internetowa, łączący elektroniczne brzmienia z elementami R&B i funkum wystąpi w Gdańsku. Marc Rebillet bilety na koncert już dostępne.

Marc Rebillet informacje

Znany jest ze swojego komediowego zacięcia, co widać zarówno w tekście jego utworów, jak i w eksperymentalnych występach na żywo, czasem w samym szlafroku lub bokserkach. Śpiewa, zapętla, improwizuje, a na dodatek przetwarza, a to wszystko okraszone jest dobrym żartem i ironią.

Marc Rebillet to prawdziwy multiinstrumentalista i fascynująca postać. Rozpoczął nagrywanie swojej muzyki w domowym studio na YouTube w 2016 roku, zyskując popularność zwłaszcza w okresie pandemii. Jego przeboje, takie jak "Your New Morning Alarm", "I’m A Flamingo", czy "Vaccinated Attitude", stały się viralowymi hitami. Dziś na koncie ma aż dwa miliony subskrybentów na YouTube, a jego filmy obejrzano łącznie ponad 149 milionów razy.

Współpracował z artystami takimi jak Erykah Badu, Flying Lotus i Snoop Dogg, a jako inspiracje wymienia m.in. Reggiego Wattsa, Ninę Simone, Madliba i Jamesa Blake'a. W przypadku Marca nic nie dziwi – Marc to artysta niezwykle wszechstronny – równie dobrze odnajduje się w jazzowo-funkowym anturażu, jak i surowo-basowych bitach w stylu Mr. Oizo.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też