XXIII Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie

XXIII Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie

Na zakończenie wakacji czeka nas niezwykłe święto muzyki tanecznej.  Po dwuletniej przerwie wraca Wielkie Pożegnanie Lata! Już 25 sierpnia na stadionie w Iłowie wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny disco, m.in.: Classic, Boys, Weekend, Akcent, Mig, Skolim, Łobuzy, Top Girls, Czadoman, After Party, Miły Pan i wielu innych. XXIII Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie bilety już w sprzedaży.

Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie bilety VIP

Bilet w strefie VIP (hala namiotowa z zadaszeniem, ogródek piwny plus miejsce pod sceną) obejmuje:

  • napoje alkoholowe (wódka, whisky) – 6x 40 ml na osobę
  • piwo- bez ograniczeń
  • napoje zimne (softy)i gorące (kawa, herbata) – bez ograniczeń
  • catering: dania ciepłe i zimne (grill) – bez ograniczeń
  • dania typu finger food, bary sałatkowe- bez ograniczeń,

Stefa czynna w godzinach: 20:00 – 00:30

XXIII Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie 2022

Pożegnanie Lata w Iłowie już na stałe wpisało się do kalendarza najlepszych koncertów disco polo i dance w Polsce. Wydarzenie cieszy się popularnością gromadząc nie tylko ogromna widownię pod sceną, ale i przed telewizorami. W tym roku retransmisja koncertów odbędzie się zarówno w Polo TV jak i Disco Polo Music. To będzie niezwykłe święto muzyki disco nie tylko dzięki największym gwiazdom tego nurtu, ale również dzięki oprawie, którą organizatorzy przygotowali na światowym poziomie. 

 

Tegoroczna edycja niesie ze sobą również nie lada niespodziankę. W Iłowie świętować będziemy jubileusz 30-lecia zespołu Classic. Na pewno nie zabraknie takich przebojów jak: „Ja dla Ciebie TY dla mnie”, „Jolka, Jolka”,  „Hej czy Ty wiesz”, „Jesteś wielkim spełnieniem moich marzeń”, czy „Miłość gorąca jak ogień”. Podczas tego występu możemy spodziewać się momentów szalonej zabawy a nie wykluczone również że pojawią się chwile pełne wzruszeń. Jedno jest pewne- będzie się działo! Dodatkowo na świętowanie swojej trzydziestki Classic zaprosił gości specjalnych.

 

Regulamin wydarzenia

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

XXIII Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/