Koncert Muzyki Filmowej + Beata Kozidrak Symfonicznie

Koncert Muzyki Filmowej + Beata Kozidrak Symfonicznie

Wyjątkowe przeboje i wyjątkowa oprawia w Nowym Sączu! Podczas koncertu zostanie przeprowadzona kwesta na rzecz osób starszych i samotnych. Koncerty Muzyki Filmowej + Beata Kozidrak Symfonicznie bilety już w sprzedaży.

Koncert Muzyki Filmowej w Nowym Sączu

Kto z nas nie wzruszał się na takich filmach jak Król Lew czy Gladiator? Kto nie żył nadzieją, że Jack przeżyje zatonięcie Titanica? Czy Arię z Piątego Elementu można zaśpiewać na żywo? Ścieżki dźwiękowe z tych i wielu innych wybitnych filmów usłyszymy podczas I części. 

 

Wspaniali wokaliści, Orkiestra symfoniczna - Polska Orkiestra Muzyki Filmowej oraz spektakularne multimedia zabiorą nas w niezwykły świat wielkich opowieści filmowych. W tej części na scenie zobaczymy dwie nowosądeczanki Natalię SzczypułęJustynę Jędrusik specjalnie zaproszone do koncertu oraz Kaję Mianowaną, Sylwię Gorajek, Michała Gasza, Jakuba Jurzyka wraz z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej.

 

Podczas II cz. koncertu usłyszymy największe przeboje Beaty Kozidrak w wydaniu symfonicznym. Będą to między innymi: Co mi Panie dasz, Dwa serca dwa smutki, Biała Armia, i wiele innych zaaranżowane na orkiestrę symfoniczną. Tego jeszcze nie było!

 

Taki układ zabierze nas w naładowaną emocjami podróż przez czas i przestrzeń. Dzięki multimediom będzie to wielowymiarowe wydarzenie, które pozwoli zanurzyć się w świecie wyjątkowej muzyki i przeżyć na nowo emocje, jakie towarzyszyły nam podczas poznawania tego repertuaru. 

 

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej, jedna z największych i zarazem najbardziej prestiżowych orkiestr symfonicznych w Polsce. Została założona w 2010 roku z inicjatywy maestro Przemysława Piotra – dyrygenta i kompozytora, który jako jeden z pierwszych w Polsce promował muzykę filmową w postaci potężnych, symfonicznych koncertów. Orkiestra znana jest wszystkim fanom muzyki filmowej i rozrywkowej. Występowała w największych polskich halach dla wielotysięcznej publiczności. m.in. w Tauron Arena Kraków, Ergo Arena Gdańsk/Sopot, Hala Torwar Warszawa,, Hala Stulecia Wroclaw…

Do największych produkcji koncertowych Orkiestry należy trasa koncertowa z filmem ,,Władca Pierścieni” oraz muzyką na żywo. 

 

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej współpracuje oraz koncertuje z największymi zagranicznymi artystami takimi jak Andrea Bocelli, 2Cellos, Al Bano i Romina Power, Enigma oraz Alessandro Safina. Na swoim koncie ma wiele nagrań do produkcji filmowych oraz teledyskowych. Współpracuje z zagranicznymi producentami muzyki oraz wytwórniami filmowymi.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Koncert Muzyki Filmowej + Beata Kozidrak Symfonicznie
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/