Święta z Chopinem
Święta z Chopinem
Święta z Chopinem

Święta z Chopinem

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na świąteczne recitale chopinowskie w wykonaniu Prof. Macieja Poliszewskiego oraz Prof. Roberta Skiery, których znakomite kreacje artystyczne znajdują uznanie u największych znawców muzyki klasycznej. Święta z Chopinem bilety na koncerty już w sprzedaży.

Święta z Chopinem w Sali Koncertowej Fryderyk

  • Koncert składają się z dwóch części, przedzielonych krótką przerwą podczas której goście są częstowani lampką szampana.
  • Czas trwania koncertu: 1 godzina
  • Sala koncertowa przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Święta Bożego Narodzenia to niezwykła okazja, aby spędzić ten czarowny czas z rodziną i przyjaciółmi, a także z przepiękną muzyką Fryderyka Chopina. To jest właśnie nasza propozycja dla Państwa na pierwszy (25 grudnia) i na drugi ( 26 grudnia) dzień nadchodzących Świąt Narodzenia Pańskiego.

 

Koncerty we Fryderyku maja formę XIX, kameralnych spotkań muzycznych. Wnętrze, inspirowane jest XIX wiekiem, stąd eleganckie, kryształowe żyrandole i stylowe dodatki XIX wiecznych designerów. Sala Koncertowa Fryderyk została uznana za najpiękniejszą salon muzyczny w Warszawie.

 

Artyści graja na znakomitym, koncertowym fortepianie Steinway. W programie najsłynniejsze kompozycje Fryderyka Chopina.

 

W przerwie, przy lampce szampana będzie można podziwiać słynną, unikatową świąteczną choinkę Fryderyka pełną muzycznych dekoracji, która niezmiennie wzbudza zachwyt naszych gości !

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Święta z Chopinem
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Święta z Chopinem BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/