Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

Święta z Chopinem

Organizator: Agencja Koncertowa PRESTO

Święta z ChopinemO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na świąteczne recitale chopinowskie w wykonaniu Prof. Macieja Poliszewskiego oraz Prof. Roberta Skiery, których znakomite kreacje artystyczne znajdują uznanie u największych znawców muzyki klasycznej. Święta z Chopinem bilety na koncerty już w sprzedaży.

Święta z Chopinem w Sali Koncertowej Fryderyk

  • Koncert składają się z dwóch części, przedzielonych krótką przerwą podczas której goście są częstowani lampką szampana.
  • Czas trwania koncertu: 1 godzina
  • Sala koncertowa przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Święta Bożego Narodzenia to niezwykła okazja, aby spędzić ten czarowny czas z rodziną i przyjaciółmi, a także z przepiękną muzyką Fryderyka Chopina. To jest właśnie nasza propozycja dla Państwa na pierwszy (25 grudnia) i na drugi ( 26 grudnia) dzień nadchodzących Świąt Narodzenia Pańskiego.

 

Koncerty we Fryderyku maja formę XIX, kameralnych spotkań muzycznych. Wnętrze, inspirowane jest XIX wiekiem, stąd eleganckie, kryształowe żyrandole i stylowe dodatki XIX wiecznych designerów. Sala Koncertowa Fryderyk została uznana za najpiękniejszą salon muzyczny w Warszawie.

 

Artyści graja na znakomitym, koncertowym fortepianie Steinway. W programie najsłynniejsze kompozycje Fryderyka Chopina.

 

W przerwie, przy lampce szampana będzie można podziwiać słynną, unikatową świąteczną choinkę Fryderyka pełną muzycznych dekoracji, która niezmiennie wzbudza zachwyt naszych gości !

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też