Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Klasyka Koncerty muzyki poważnej Marta Mołodyńska-Wheeler "Koncert kolęd na 4 i 6 rąk"

Marta Mołodyńska-Wheeler "Koncert kolęd na 4 i 6 rąk"

Organizator: LUSINA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opis

Opis

Serdecznie zapraszamy na koncert Marty Mołodyńskiej-Wheeler która, zaaranżowała 15 polskich kolęd na 4 ręce (trochę klasyki i jazzu w jednym) oraz jeden medley na 6 rąk zawierający anglojęzyczne kolędy i utwory świąteczne (wszystko przy jednym fortepianie). Koncert kolęd na 4 i 6 rąk bilety już dostępne.

Koncert kolęd na 4 i 6 rąk:

Wykonawcy Monika Gardoń-Preinl, Grzegorz Mania, Justyna Duda i Marta Mołodyńska-Wheeler wymieniają się do kolejnych kolęd. Opowiadają o muzyce, aranżacji, jest trochę anegdot. Koncert jest wesoły, świąteczny i lekki. Utwór na 6 rąk, w którym artyści zamieniają się miejscami w trakcie okazuje się być bardzo zabawny!

 

W tym roku ukaże się też płyta z nagraniami tych kolęd oraz nuty wydane przez Polskie Wydawnictwo Muzyczne. Można więc będzie posłuchać na żywo, zaopatrzyć się w nuty oraz płytę. Pianistka, kameralistka, kompozytorka i synestetyczka, która z wyróżnieniem ukończyła Akademię Muzyczną w Krakowie w klasie fortepianu doc. Marka Koziaka oraz Akademię Muzyczną w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie Kompozycji i Aranżacji pod kierunkiem prof. Andrzeja Zubka. Ponadto absolwentka studiów na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej w Krakowie pod kierunkiem dr hab. Katarzyny Oleś-Blacha.

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn