II Koncert charytatywny Wielcy Artyści Małym Pacjentom

II Koncert charytatywny Wielcy Artyści Małym Pacjentom

II Koncert charytatywny z cyklu Wielcy Artyści Małym Pacjentom ponownie będzie rozbrzmiewał muzyką operową! Gwiazdami wieczoru będą najbardziej znana na świecie polska sopranistka - Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna - tenor, przed którym melomani chylą czoła w największych teatrach operowych świata. Koncert odbędzie się 18 listopada w warszawskim Senatorze. Wielcy Artyści Małym Pacjentom bilety na koncert charytatywny już w sprzedaży.

 

Zapraszamy w strojach wieczorowych (smokingi, długie suknie)!

 

Mistrzom opery towarzyszyć będzie Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus, którą zadyryguje Ruben Silva. Wszyscy artyści występują pro bono, jak również wynajęcie sali, oświetlenie, scena i druk są bez opłat. 

 

Znakomici artyści dedykują swoje wielkie talenty i emocje projektowi na rzecz Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”.

 

Całkowity dochód z biletów-cegiełek przeznaczony będzie na przeniesienie i nowoczesne wyposażenie serca szpital czyli banku krwi. Pracownia serologii znajduje się od 40 lat 700 m od bloku operacyjnego, a dzięki publiczności koncertu już w lutym znajdować się będzie w innowacyjnej, nowej przestrzeni zaledwie 50 m od sal operacyjnych!

 

Organizatorem jest ponownie skrzypaczka Patrycja Piekutowska - tym razem działając już jako prezes Fundacji K.I.D.S. Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali, której poświęciła się bez reszty.

Wielcy Artyści Małym Pacjentom program koncertu

Repertuar będzie składał się z najpiękniejszych arii na sopran, tenor. Publiczność usłyszy również znane duety operowe, co w wykonaniu tej klasy artystów gwarantuje niezapomniane wrażenia! W repertuarze znajdzie się też Bolero Ravela, które będzie wspólnym mianownikiem koncertów z tego cyklu.

 

Program koncertu Wielcy Artyści Małym Pacjentom

 

1. Georges BIZET – Parle moi de ma mère! - duet Micaëli i Don José z I aktu opery Carmen
2. Georges BIZET - uwertura do opery Carmen
3. Francesco CILEA - Ecco respiro appena… Io son l’umile ancella - Aria Adriany z I aktu opery Adriana Lecouvreur
4. Giacomo PUCCINI - E lucevan le stelle - Aria Cavaradossiego z III aktu opery Tosca
5. Aram CHACZATURIAN - Nokturn ze suity „Maskarada” na skrzypce solo i orkiestrę (Patrycja Piekutowska - skrzypce)
6. Giuseppe VERDI - Gia nella notte densa - duet Desdemony i Otella z I aktu opery Otello

PRZERWA

1. David ALAGNA - Libertà - duet na sopran i tenor (aranżacja Aleksandra Kurzak, Roberto Alagna)
2. Lucio DALLA - Caruso (aranżacja Aleksandra Kurzak, Roberto Alagna)
3. Giacomo PUCCINI - O mio babbino caro - aria Laurenty z opery Gianni Schicchi
4. Leonard BERNSTEIN  - Tonight - duet Marii i Tony’ego z musicalu West Side Story
5. Nino ROTA - Parla più piano - temat główny w wersji na tenor i orkiestrę z filmu „Ojciec Chrzestny” (aranżacja Andrzej Borzym jr)
6. Teodoro COTTRAU - Santa Lucia - pieśń neapolitańska - duet na sopran i tenor
7. Maurice RAVEL - Boléro

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

II Koncert charytatywny Wielcy Artyści Małym Pacjentom
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/