Il Divo

Il Divo

Il Divo obok Sarah Brightman i Andrei Bocellego są głównymi przedstawicielami nurtu classical crossover. Międzynarodowy zespół sięga po różne gatunki muzyczne, finezyjnie łącząc je w spójną i ciekawie wybrzmiewającą propozycję. Zespół odnosił sukcesy na najważniejszych scenach świata oraz sprzedał ponad 30 milionów płyt, które pokryły się złotem i platyną w 33 krajach.


17 lat temu czterech wokalistów w zespół Il Divo połączył znany mistrz muzycznego managementu Simon Cowell. Stworzył on formację, której jeszcze nie było: Szwajcar Urs, Francuz Sebastien, Amerykanin David i Hiszpan Carlos szybko rozpromowali swój wyjątkowy styl classical crossover na całym świecie, a także stali się pierwszą grupą działającą w tym gatunku, której album zadebiutował na pierwszym miejscu w Billboard’s Top 200 chart.

 

19 grudnia 2021 roku niespodziewanie odszedł członek Il DIvo - Carlos Marin. W chwili jego śmierci, zespół był w trakcie promocji najnowszej płyty oraz przygotowywał się do zapowiedzianej na 2022 rok trasy “For Once In My Life”. Zespół zdecydował, iż najlepszym sposobem, aby oddać hołd zmarłemu artyście będzie właśnie muzyka, którą tworzył i tak bardzo kochał.

Il Divo koncerty

- Pragniemy upamiętnić Carlosa podczas naszych przyszłych występów. Chcemy, aby wszyscy go zapamiętali: za jego piękną duszę, jako wspaniałego wokalistę, za jego niesamowity głos i jako piękną osobę, jaką był - zdradziła trójka muzyków z Il Divo.

 

Urs, Sebastien i David w hołdzie dla swojego przyjaciela będą kontynuowali zapowiedzianą trasę. “For Once In My Life Tour” odbędzie się pod nazwą “Greatest Hits Tour”, a Il Divo wykona swoje największe hity, poświęcając koncerty pamięci Carlosa Marina. Zespołowi będzie także towarzyszył gościnnie wyjątkowy wokalista - Steven LaBrie. Baryton, laureat niezliczonej ilości operowych nagród z bogatym teatralnym doświadczeniem, ozdobi koncerty swoją wrażliwością i wyjątkową sceniczną prezencją.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Il Divo
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/