Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Klasyka Koncerty muzyki poważnej Epic Game Music - koncert muzyki epickiej z gier

Epic Game Music - koncert muzyki epickiej z gier

Organizator: Visual Production Sp. z o.o.

Epic Game Music - koncert muzyki epickiej z gierO wydarzeniu

O wydarzeniu

Epic Game Music - niezapomniany wieczór z muzyką epicką z gier! Zapraszamy na muzyczną podróż od Dooma,  aż po Wiedźmina i God of War.  Już 7 października w Sali Ziemi w Poznaniu. Epic Games Music bilety już dostępne.

Epic Game Music program

Przygotuj się na wyjątkowe przeżycie – Epic Game Music ponownie w Poznaniu podczas największych w Polsce i tej części Europy targów gier komputerowych i rozrywki multimedialnej! Wielkie symfoniczne show, nie tylko dla miłośników muzyki z wirtualnego świata gier.

 

Zachwycający artyści i repertuar

Na scenie wystąpi orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra pod dyrekcją niezastąpionego Adama Domurata oraz Chór Akademicki UAM przygotowany przez Beatę Bielską. Wykonawcy zachwycą wspaniałymi aranżacjami legendarnych soundtracków z gier, przez klasyki takie jak Doom, Assassin’s Creed czy Battlefield aż po Wiedźmina i God of War.

 

Niewiarygodne emocje

Doznania dźwiękowe wraz z doskonałą oprawą wizualną i efektami wprowadzą nas na zupełnie nowy poziom emocji.

 

Niepowtarzalny wieczór

Jeśli lubisz ciekawe kombinacje muzyczne, a także efektowne połączenie świata muzyki i świata obrazu – to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. Będzie to wieczór pełen zwrotów akcji, muzycznych niespodzianek, bohaterów i opowieści o ich walce o lepszy świat i wiarę w dobro. Nie może Cię tam zabraknąć!

Podobne wydarzenia

Zobacz też