Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Klasyka Balet i taniec klasyczny Wolność Tańca - Koncert Dyplomowy 2020

Wolność Tańca - Koncert Dyplomowy 2020

Organizator: Jutro Sp. Z o.o.

Wolność Tańca - Koncert Dyplomowy 2020O wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na dyplomowy koncert Wolność Tańca, który odbędzie się 8 stycznia 2020 roku w Teatrze Wielkim w Poznaniu.  Wolność Tańca bilety już dostępne.

 

Koncert zaprezentowany zostanie przez Uczniów Niepublicznej Szkoły Sztuki Tanca Fouetté w Poznaniu i uczniowie klas profesjonalnych  tańca współczesnego Szkoły Tańca i Baletu „Fouetté” wraz z tegorocznymi dyplomantami:  Konstancją Dolińską, Alicją Neumann, Janem Rejewskim, Weroniką Sikorą, Julią Sobieszczańską Zuzanną Turkiewicz i Martą Wolarczyk.

Wolność Tańca program

W programie zaprezentowane zostaną wybrane wariacje z repertuaru  klasycznego, układy charakterystyczne oraz choreografie współczesne.       Wśród wyjątkowych układów tanecznych znajdziecie Państwo znajdzie się coś dla fanów jazzu,  choreografia pt. “Jazz for freedom” - ​ artystyczna lekcja tańca jazzowego  to dzieło Elżbiety  Szlufik-Pańtak i Grzegorza Pańtaka - dyrektorów Kieleckiego Teatru Tańca, którzy stworzyli  ją specjalnie dla naszej szkoły.       

 

Zapraszamy do rezerwacji miejsc i wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Uroczysty Koncert  Dyplomowy 2020 jest bardzo ważnym momentem dla całej szkoły. Dzieci, które niegdyś w wieku  przedszkolnym zaczęły swoją edukację w szkole Fouetté - dzisiaj dyplomanci - młodzi adepci sztuki  tańca, zaprezentują publiczności szeroki wachlarz swoich umiejętności i pokażą czym jest miłość do  sztuki tańca.   

Informacja o biletach 

Uwaga:  Oferta dla grup : przy zakupie 10 biletów, 1 bilet gratis ( 10+1)

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też