Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Klasyka Balet i taniec klasyczny Grand Kyiv Classical Ballet - Jezioro Łabędzie

Grand Kyiv Classical Ballet - Jezioro Łabędzie

Organizator: OWACJA sp. z o.o.

Opis

Opis

ZMIANA TYTUŁU Zamiast Jeziora Łabędziego zapraszamy na balet Notre Dame De Paris.

Grand Kyiv Classical Ballet, rozpoczął swoją działalność koncertową w 2014 roku od trasy koncertowej po Francji, która nosiła tytuł "gwiazdy światowego Baletu" ponad 35 koncertów galowych w ciągu półtora miesiąca! Po udanej ofercie na rynku baletowym pojawiło się wiele ofert koncertowych na całym świecie. Ameryka, Chiny, Hiszpania, Holandia, Polska, Norwegia, Belgia i wiele innych. Bilety na Grand Kyiv Classical Ballet już w sprzedaży.

Grand Kyiv Classical Ballet Notre Dame De Paris

Drodzy Miłośnicy Baletu, w związku z rosyjską agresją na Ukrainę większość teatrów i sal koncertowych w Europie ogłosiła bojkot wszelkiej rosyjskiej kultury.

Jesteśmy również solidarni z cywilizowanym światem, który potępił przemoc, jakiej dopuszczają się rosyjscy okupanci na Ukrainie.

W związku z zaistniałą sytuacją zamiast baletu Czajkowskiego "Jezioro łabędzie", odbędzie się premiera baletu klasycznego "Notre Dame de Paris"

Uprzejmie prosimy o zachowanie biletów, które obowiązkowo będą ważne na balet klasyczny Notre Dame de Paris”, a dzięki nim będzie można go bez problemu zwiedzać - data, godzina, miejsce i miejsca na sali wskazane na Twoim bilecie pozostają BEZ zmian!!!

Jesteśmy pewni, że ta wspaniała, barwna akcja baletowa dostarczy Wam wielu żywych, niezapomnianych wrażeń!

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn