Voucher kinowy Helios

Voucher kinowy Helios

SPRAWDŹ BILETY

OFERTA SPECJALNA Wyjątkowa oferta dla każdego kinomaniaka - kup voucher do kina Helios za jedyne 19,20 zł i ciesz się dowolnym* seansem w dowolnym terminie! Cena obowiązuje również na seanse weekendowe - nie przegap tej okazji i wybierz voucher kinowy Helios!

Kino Helios bilety

Kino Helios, największa sieć kin w Polsce i lider w sektorze innowacji kinotechnicznych, zaprasza na najgłośniejsze premiery do najnowocześniejszych sal kinowych. Vouchery do kina Helios w sprzedaży na eBilet.pl!

 

Kody sieciowe można wymienić w okresie ich ważności podanym w dniu zakupu, minimalnie 3 miesiące, w kasach wszystkich kin Helios lub online na stronie www.helios.pl (po wybraniu seansu i miejsca oraz dokonaniu opłaty za wystawienie biletu online) na bilety 2D i 3D (bez opłaty za okulary – 3 zł) na filmy z repertuaru w tygodniu oraz w weekendy.

Helios repertuar

Bieżący repertuar oraz lista wszystkich kin sieci Helios wraz z adresami dostępne są na stronie helios.pl

Instrukcja i regulamin użycia kodów elektronicznych w kinach Helios

 1. Po okazaniu w kasie kina Helios kodu elektronicznego stanowiącego 13-cyfrowy ciąg liczb, otrzymają Państwo bilet uprawniający do uczestniczenia w wybranym seansie. 
 2. Kody zrealizować można także poprzez stronę internetową www.helios.pl, po wybraniu seansu i miejsca, wpisaniu numeru kodu i dokonaniu opłaty za wystawienie biletu online. W przypadku problemów technicznych prosimy o kontakt mailowy lub bezpośredni z kinem, do którego chcieli się Państwo udać.
 3. Kody elektroniczne mogą zostać wykorzystane w całej sieci Helios w terminie podanym w dniu zakupu, minimalnie przez 3 miesiące.
 4. Kod uprawnia do wymiany na jeden bilet na wybrany seans filmowy, pod warunkiem dostępności miejsc na sali. 
 5. Kod nie upoważnia do pierwszeństwa w obsłudze przy kasie.
 6. Kod obowiązuje na seanse z repertuaru kin sieci Helios.
 7. Realizacja kodu w sali Dream możliwa jest po wniesieniu dodatkowej opłaty w kasie zgodnie z cennikiem kina.
 8. Kod uprawnia do wymiany na bilet podczas seansów realizowanych w technice 2D i 3D, z zastrzeżeniem, że cena kodu dla seansu 3D nie obejmuje opłaty za okulary (3 zł), które są konieczne do oglądania filmu w technice trójwymiarowej. 
 9. Kod nie podlega wymianie na gotówkę.
 10. Helios nie odpowiada za udostępnienie kodu osobom nieuprawnionym. Kod realizowany będzie wyłącznie na rzecz pierwszej osoby, która przedstawi go w kasie kina.
 11. Odsprzedaż kodów osobom lub podmiotom trzecim jest zabroniona. Helios ma prawo deaktywować kody w stosunku do których został naruszony zakaz, a wszelkie roszczenia, w szczególności o zwrot wartości kodu, nie będą uwzględniane.
 12. Reklamacje dotyczące działania kodów prosimy przesyłać na adres kupony@helios.pl. Reklamacje rozpatrywane będą w przeciągu 5 dni roboczych od daty zgłoszenia, a w przypadkach wymagających dłuższego postępowania w ciągu 14 dni roboczych.                        W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji Posiadacz kodu otrzyma nowy voucher w terminie 7 dni od daty pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, z datą ważności minimum 1 miesiąc, ale nie krótszą niż kod podlegający reklamacji.
 13. Adresy kin Helios zamieszczone są na stronie www.helios.pl/naszekina.
 14. Prosimy o zajmowanie miejsc wskazanych na biletach i stosowanie się do zaleceń pracowników kina.

 

Kino Helios voucher - skorzystaj z oferty największej sieci kin w Polsce!

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Voucher kinowy Helios
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/