Kurs LECTURUS JUNIOR przygotowujący do egzaminu 8-klasisty z języka angielskiego

Kurs LECTURUS JUNIOR przygotowujący do egzaminu 8-klasisty z języka angielskiego

Kurs LECTURUS JUNIOR przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego z Nauczycielką Roku Języka Angielskiego BAS 2018 - mgr Ewą Drobek. Przeznaczony dla uczniów i uczennic klas 7 i 8, którzy chcą zdać dobrze egzamin, a także dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, którzy chcą nadrobić i powtórzyć materiał.

Prowadząca o kursie:

Kurs, który przygotowałam ma charakter kompleksowy - odnosi się do wszystkich sprawności językowych: słuchania, mówienia, czytania i pisania. Wspólnie powtórzymy najważniejsze sytuacje komunikacyjne i zagadnienia gramatyczne. Pomogę Ci przygotować się także do części pisemnej egzaminu. Wszystko w jasny i przystępny sposób tak, żeby egzamin ósmoklasisty był dla Ciebie mniej stresujący.

Możesz wykupić:

  • jedną lekcję (35 zł), 

  • pakiet miesięczny (10% zniżki na każdą godzinę kursu) 

  • cały kurs (20% zniżki na każdą godzinę kursu).

Dokładna instrukcja korzystania z biletu znajduje się na bilecie, który użytkownik otrzyma po dokonaniu zakupu.

Opis kursu:

Kurs przeznaczony głównie dla uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej oraz uczniów klasy ósmej przygotowujących się do zdania egzaminu ósmoklasisty z bardzo dobrym wynikiem. Kurs rozpoczyna się od zagadnień prostszych. W dalszej części kursu realizowane będą zagadnienia trudniejsze, tak aby uczniowie mieli szansę stopniowo rozwijać wszystkie kompetencje kluczowe sprawdzane podczas egzaminu - słuchanie, funkcje językowe, czytanie, środki językowe oraz pisanie.

 

Kurs przewiduje przygotowanie do wszystkich typów zadań egzaminacyjnych związanych z pisaniem wypracowania i krótkich form pisemnych takich jak e-mail, wiadomość, zaproszenie, pocztówka i notatka, wpis na blogu i ogłoszenie. Rozumienia tekstów słuchanych, rozumieniem tekstów czytanych, jak i powtórzenie niezbędnego słownictwa i najważniejszych zagadnień gramatycznych.

 

W każdej jednostce lekcyjnej znajdą się zadania z arkuszy egzaminacyjnych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z ubiegłych lat i/lub sprawdzone zadania najlepiej utrwalające zagadnienia leksykalne i gramatyczne. Kurs, będzie prowadzony w języku angielskim. Trudniejsze kwestie gramatyczne, leksykalne oraz strategie egzaminacyjne i schematy prac pisemnych będą omawiane w języku polskim.

 

Kurs przeznaczony dla:

  • uczniów i uczennic ostatnich klas szkoły podstawowej

  • uczniów i uczennic szkół podstawowych, którzy chcą nadrobić i powtórzyć materiał

 

Forma zajęć:

  1. Wstęp teoretyczny (omówienie zagadnienia gramatycznego, pokazanie struktury wypracowania lub krótkiej formy użytkowej, omówienie słownictwa, pokazanie strategii egzaminacyjnych, dotyczących różnych typów zdań z zakresu rozumienia tekstów słuchanych i czytanych, testów luk, rzeczowej odpowiedzi na pytania itp.).

  2. Rozwiązanie kilku zadań egzaminacyjnych lub powtórzeniowych (zadania z arkuszy egzaminacyjnych lub powtórzeniowe automatyzujące leksykę i/lub gramatykę).

  3. Powtórzenie i utrwalenie wiedzy z quizem lub pracą domową.

Łącznie 24 spotkania po 60 minut każde.

Instrukcja dołączenia do lekcji online Lecturus Junior

1. Otwórz przeglądarkę i wpisz adres strony www.lecturusjunior.pl,

2. Załóż konto w serwisie oraz zaloguj się na swoje konto,

3. Wpisz kod do wykupionej lekcji w miejscu “Wpisz zakupiony kod dostępu” i wciśnij "Prześlij".      Odśwież stronę, w sekcji “Strona główna” pojawią się odblokowane lekcje,

4. W dniu wydarzenia kliknij na ikonę lekcji, 10 minut przed planowanym rozpoczęciem lekcji,

6. Aby dołączyć do lekcji naciśnij zielony przycisk z napisem "Join",

7. Przyjemnej nauki :)

 

Instrukcja z przedstawieniem graficznym dostępna TUTAJ

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kurs LECTURUS JUNIOR przygotowujący do egzaminu 8-klasisty z języka angielskiego
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/