Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Targi | Wystawy Wystawy VAN GOGH & Friends – The Immersive Experience

VAN GOGH & Friends – The Immersive Experience

Organizator: High Note Events Sp. z o.o. S.k.

VAN GOGH & Friends – The Immersive ExperienceO wydarzeniu

O wydarzeniu

Miłośnicy sztuki i wielbiciele twórczości Van Gogha mają powody do radości! Z uwagi na duże zainteresowanie widzów wystawa VAN GOGH & Friends – The Immersive Experience zostaje przedłużona do 3 marca 2024. Ekspozycję można podziwiać w nowym obiekcie Soho Art Center przy ulicy Mińskiej 63. To największa immersyjna wystawa jaka kiedykolwiek odwiedziła Polskę!

 

BILET NA PREZENT (UPOWAŻNIA DO WSTĘPU NA WYSTAWĘ W DOWOLNYM TERMINIE)

Lokalizacja Soho Art Center

ul. Mińska 63 - wjazd od ul. Chodakowskiej (przy stacji Orlen)

 

Jest to największą immersyjna wystawa, jaka kiedykolwiek odwiedziła Polskę! Wystawa jest największa nie tylko pod względem powierzchni, ale również treści artystyczno-merytorycznych. Zapraszamy na jedyne tak niezwykłe doświadczenie sztuki immersji, na wystawę VAN GOGH & Friends – The Immersive Experience! To wyjątkowe i spektakularne wydarzenie zabiera widzów w niezapomnianą podróż po świecie impresjonizmu i postimpresjonizmu, korzystając z najnowocześniejszych technologii. Choć dzieła Vincenta van Gogha stanowią jeden z głównych punktów tej niezwykłej wystawy, VAN GOGH & Friends oferuje znacznie więcej niż tylko prace samego van Gogha. Zwiedzający mają okazję zobaczyć kultowe obrazy siedmiu innych wielkich artystów tego okresu, takich jak: Claude Monet, Edgar Degas, Paul Gauguin, Pierre-Auguste Renoir, Henri Rousseau, Henri de Toulouse-Lautrec i Paul Signac. Dzięki najnowocześniejszej technologii, ikoniczne obrazy ożywają na oczach widzów a ich piękne kompozycje i kolorystyka zapewnią niezapomniane emocje i wrażenia na najwyższym poziomie. Dodatkowym wyjątkowym elementem tej wystawy jest strefa wirtualnej rzeczywistości (VR), która pozwala odwiedzającym odbyć podróż w czasie, w głąb najbardziej znanych obrazów van Gogha.

Wystawa znajduje się w specjalnie zaadaptowanej immersyjnej przestrzeni 360 w Soho Art Center, w Warszawie. Głównym celem VAN GOGH & Friends jest nie tylko prezentacja dzieł wielkich artystów, ale także zapewnienie szerokiej publiczności jedynego w swoim rodzaju, niepowtarzalnego doświadczenia immersji, które wręcz przenosi ich w czasie. Na ogromnych ekranach, podłodze oraz kolumnach przedstawiona jest przenikająca moc licznych arcydzieł. W dynamicznym i bogatym w światło, kolor i dźwięk spektaklu, zwiedzający zostają otoczeni wspaniałymi wielkoformatowymi obrazami, przepiękną muzyką z epoki oraz głosem narratora (znanego aktora Arkadiusza Jakubika). Zanurzają się w barwnych pejzażach, słonecznych polach kwiatów i wyjątkowych efektach, które wypełniają przestrzeń i odtwarzają atmosferę, w której artyści kiedyś żyli i pracowali. Dzięki zaawansowanej technologii miłośnicy impresjonizmu mają okazję zgłębić tajemnice największych malarzy, ich inspiracje, motywacje oraz ukryte w ich dziełach szczegóły.

Dla wszystkich pasjonatów sztuki VAN GOGH & Friends to wydarzenie, którego nie można przegapić. To również doskonała okazja dla osób zainteresowanych pogłębianiem swojej wiedzy i zrozumienia technik malarskich oraz artystycznego kontekstu tamtego okresu. Ta wystawa otwiera drzwi do fascynującego świata sztuki, który nadal wpływa na naszą kulturę i estetykę. Przenieś się w czasie i przestrzeni, by odkryć najbardziej znane obrazy, historię oraz geniusz wielkich artystów na największej immersyjnej wystawie, jaka kiedykolwiek gościła w Polsce.

Serdecznie zapraszamy! Wystawa czynna tylko przez 3 miesiące.To niepowtarzalna okazja, której nie można przegapić. Przygotuj się na niezapomniane artystyczne doświadczenie, które przeniesie Cię w świat pełen piękna, pozytywnych emocji i wielu źródeł inspiracji.

Van Gogh & Friends – The Immersive Experience bilety

Godziny otwarcia:

 • Niedziele niehandlowe – wystawa otwarta
 • Poniedziałek – niedziela 10:00-20:00 kasa czynna i wejście na wystawie 10:00-19:00
 • Orientacyjny czas zwiedzania wystawy to około 1,5-2 godziny
 • 24 grudnia 2023 (niedziela) - Wigilia Bożego Narodzenia- wystawa zamknięta
 • 25 grudnia 2023 (poniedziałek) - Boże Narodzenie (pierwszy dzień)- wystawa zamknięta

 

*Na każde 10 osób w grupie szkolnej i przedszkolnej przysługuje jeden BEZPŁATNY bilet dla opiekuna.

**Wstęp bezpłatny przysługuje dziecku do 6 roku życia. Z jedną osobą dorosłą może wejść bezpłatnie maksymalnie dwójka dzieci do 6 roku życia. Dla każdego kolejnego dziecka należy kupić bilet zgodnie z cennikiem. Warunkiem koniecznym jest posiadanie dokumentu potwierdzającego datę urodzenia dziecka (akt urodzenia, dowód osobisty, paszport, książeczka zdrowia).

 

 • Bilet ulgowy przysługuje studentom do 26 r.ż. oraz seniorom powyżej 65 r.ż., którzy posiadają ważny dokument upoważniający do korzystania z ulgi.
 • Bilet szkolny przysługuje dzieciom i młodzieży posiadającym ważną legitymację szkolną oraz zorganizowanym grupom dziecięcym w wieku przedszkolnym.
 • Bilet „Osoby Niepełnosprawne” przysługuje osobie posiadającej orzeczenie o niepełnosprawności. Opiekun osoby niepełnosprawnej jest również uprawiony do zakupu biletu w cenie takiej jaka przysługuje osobie niepełnosprawnej.
 • Bilet Rodzinny przysługuje maksymalnie 2 osobom dorosłym oraz maksymalnie 2 dzieciom w wieku szkolnym poniżej 19 r.ż.
 • Brak zniżki na Kartę Dużej Rodziny
 • Brak zniżki dla Rencistów

 

Organizator zastrzega prawo do zamknięcia wystawy także w inne dni.

 

Godziny otwarcia w święta:

 • 1 listopada 2023 (środa) - Wszystkich Świętych - wystawa zamknięta
 • 11 listopada 2023 (sobota) - Święto Niepodległości - 10:00-20:00
 • 24 grudnia 2023 (niedziela) - Wigilia Bożego Narodzenia - wystawa zamknięta
 • 25 grudnia 2023 (poniedziałek) - Boże Narodzenie (pierwszy dzień) - wystawa zamknięta
 • 26 grudnia 2023 (wtorek) - Boże Narodzenie (drugi dzień) - 10:00-20:00
 • 31 grudnia 2023 (niedziela) - Sylwester - 10:00-15:00
 • 1 stycznia 2024 (poniedziałek) - 12:00-20:00
 • 6 stycznia 2024 (sobota) - Trzech Króli - 10:00-20:00

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też