Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadloheilung
Home Targi | Wystawy Wystawy Wystawa Maszyn Rolniczych Mazurskie AGRO SHOW

Wystawa Maszyn Rolniczych Mazurskie AGRO SHOW

Organizator: Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych

Wystawa Maszyn Rolniczych Mazurskie AGRO SHOWO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na Mazurskie AGRO SHOW, które otworzy sezon wystaw rolniczych w dniach 8-9 lutego na terenie EXPO Mazury w Ostródzie. Mazurskie AGRO SHOW bilety na wystawę maszyn rolniczych już w sprzedaży.

O Wystawie Maszyn Rolniczych w Ostródzie

Mazurskie AGRO SHOW jest najważniejszym wydarzeniem branżowym dedykowanym rolnikom z północno-wschodniej Polski - szczególnie tym, którzy gospodarzą w województwie warmińsko-mazurskim i ościennych, a także przeznaczona dla regionalnych dystrybutorów reprezentujących wszystkie czołowe krajowe i zagraniczne marki maszyn i urządzeń rolniczych. Podczas VI edycji tej imprezy również ich nie zabraknie.  Na wystawie zaprezentują się także producenci nawozów, pasz, budynków inwentarskich, środków ochrony roślin oraz inne firmy z szeroko pojętej branży rolniczej.

 

Mazurskie AGRO SHOW to niepowtarzalna okazja dla rolników, aby jeszcze przed sezonem w jednym miejscu i czasie zobaczyć, sprawdzić oraz porównać oferty wielu przedsiębiorstw z branży. Na wystawie swój asortyment zaprezentuje ponad 250 firm!

Podobne wydarzenia

Zobacz też