Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters

AGRO SHOW 2022

Organizator: Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych

AGRO SHOW 2022O wydarzeniu

O wydarzeniu

WAŻNA INFORMACJA Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na teren wystawy dowolnego dnia. 

 

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie.  Postrzegana jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. Organizatorem wystawy jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

AGRO SHOW 2022 bilety

  • Bilet ulgowy przysługuje młodzieży szkolnej oraz studentów w wieku do 26 lat.
  • Wstęp dla osób w wieku do 15 lat jest bezpłatny.

AGRO SHOW 2022: 23-25 września, Bednary k. Poznania

AGRO SHOW to również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu rolnicy przybywający na AGRO SHOW podczas 3 dni wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą.

Dlaczego warto?

Wystawa na stałe wpisała się do kalendarza wystaw rolniczych i co roku gromadzi wszystkie czołowe krajowe i światowe marki maszyn i urządzeń rolniczych.

 

Każdego roku na wystawie prezentuje się kilkaset firm z szeroko pojętej branży rolniczej. Każdy kto liczy się w branży i chce spotkać się ze swoimi klientami obecny jest na AGRO SHOW. Wystawcami są krajowi producenci maszyn rolniczych, a także przedstawicielstwa wszystkich czołowych światowych marek maszynowych. To wystawa także dla producentów nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firm z sektora finansowego, producentów wyposażenia budynków inwentarskich i innych branż związanych z rolnictwem.

 

Wystawę każdego roku odwiedza blisko 120 tysięcy rolników.

Regulamin sprzedaży biletów na Wystawę AGRO SHOW 2022 znajduje się TUTAJ

Podobne wydarzenia

Zobacz też