Targi Ślubne Kraków

Targi Ślubne Kraków

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na targi ślubne, które odbędą się w Hotelu Galaxy w Krakowie już 2 października. Targi ślubne w Krakowie bilety już dostępne.

Targi Ślubne Kraków

Jak zorganizować wymarzone wesele? Jak zachować długo w pamięci ten wyjątkowy dzień?

 

Dowiesz się tego podczas Ślubnych Inspiracji w Hotelu Galaxy w Krakowie. Specjalnie na ten dzień zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji, które będą stanowić inspirację dla zorganizowania wyjątkowego wesela. Wspaniali

wystawcy, specjalne oferty rabatowe i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami - to czekać będzie na wszystkich, którzy odwiedzą nasz hotel w tym wyjątkowym dniu.

 

Czekamy na Was w godzinach 11:00-17:00.

Wstęp wolny! Parking Gratis!

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Targi Ślubne Kraków
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Targi Ślubne Kraków BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/