Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Targi | Wystawy Wystawy IMPRESJONIŚCI - Multisensoryczna Wystawa

IMPRESJONIŚCI - Multisensoryczna Wystawa

23.03-25.06.2023 Hala IASE

Organizator: High Note Events Sp. z o.o. S.k.

od 40,00 zł
BiletyOpisMiejsce

BILETY

marzec 2023
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
27
28
1.03
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Wrocław
Hala IASE
1
24
25
26
27
28
4+ terminy
19
29
4+ terminy
19
30
4+ terminy
19
31
4+ terminy
19
1.04
4+ terminy
19
2
4+ terminy
19
czwartek 23.03.2023
Dziś
wtorek 28.03.2023
Jutro
środa 29.03.2023

Opis

Po wielkim światowym sukcesie wystawy VAN GOGH Multi-Sensory Exhibition powracamy do Wrocławia z nową Multisensoryczną Wystawą Impresjoniści. Będzie na niej można podziwiać prace najbardziej znanych malarzy impresjonistów: tj. Edgar Degas, Paul Gauguin, Claude Monet, Pierre-Auguste Renoir, Henri Rousseau, Vincent van Gogh, Henri de Toulouse-Lautrec czy Paul Signac. Czas na wciągającą przygodę z francuskim impresjonizmem. Ekspozycję będzie można zobaczyć od 22 lutego do 25 czerwca 2023r., w Instytucie Automatyki Systemów Energetycznych (obok Hali Stulecia, ul. Wystawowa 1).

Uwaga: w sprzedaży również Voucher na prezent na dowolną datę!

Impresjoniści - Multisensoryczna Wystawa we Wrocławiu

Zanurz się w świecie obrazów i dźwięków XIX-wiecznej Europy oczami malarzy impresjonistów! Ta niezwykła wystawa to ekscytujące, wielozmysłowe doświadczenie, które zapewni rozrywkę dla całej rodziny. Prace impresjonistów są wystawiane i podziwiane na całym świecie od 150 lat — ale nigdy wcześniej nie były oglądane w tak dużej skali. Ta innowacyjna forma przedstawiania sztuki jest możliwa dzięki technologii Digital Art 360, która łączy rzeczywistość ze światem cyfrowym, umożliwiając wręcz wejście w dzieło sztuki. Zapierające dech w piersiach obrazy będą wyświetlane na ogromnych ekranach o powierzchni powyżej 2000m2, uwydatniając śmiałe pociągnięcia pędzla najbardziej znanych artystów. W bogatym, dynamicznym pokazie światła, koloru oraz dźwięku arcydzieła impresjonistów naprawdę ożyją. Usłyszymy niezwykle klimatyczną muzykę, która pozwoli nam przenieść się do wiosennej Francji. Narracja lektora pomoże nam lepiej zrozumieć obrazy które oglądamy. W tego rodzaju przestrzeni można jednocześnie zaangażować wszystkie swoje zmysły i w wyjątkowy sposób połączyć rozrywkę z edukacją. Zarówno dorośli jak i dzieci z pewnością zachwycą się tą nowoczesną formą, mogąc zobaczyć dzieła sztuki z zupełnie nowej perspektywy.

Zanim jednak wejdziemy do części multisensorycznej widzowie będą mogli wzbogacić swoją wiedzę na temat malarzy impresjonistów. Ta część wystawy oferuje również wierne kopie obrazów najbardziej znanych impresjonistów (w skali 1:1, olej na płótnie). Zobaczymy również XIX-wieczne fotografie, które uchwyciły sceny z życia artystów. W bliższym poznaniu tych dzieł pomoże audio-przewodnik aktywowany na własnym urządzeniu mobilnym. Zwiedzający będą mogli także zrobić sobie zdjęcie w wyjątkowej instalacji stworzonej na potrzeby tej wystawy - ogrodzie Clauda Moneta.

Dopieść swoje zmysły, dzięki wyjątkowym wizualnym i dźwiękowym wrażeniom. Poznaj style wielu impresjonistów i ich najbardziej znane obrazy na skalę nieporównywalną z żadnym innym doświadczeniem artystycznym. Nie tylko podziwiaj impresjonistów – stań się częścią ich świata. Multisensoryczna wystawa IMPRESJONIŚCI to wciągające doświadczenie - największe dzieła malarzy impresjonistów zgromadzone w jednym miejscu na wyjątkowym immersyjnym pokazie sztuki! 

W celu skorzystania z audio-przewodnika zalecamy zabranie własnych słuchawek do telefonu

Wystawa Impresjoniści bilety

  • Wstęp bezpłatny przysługuje dziecku do 6 roku życia. Z jedną osobą dorosłą może wejść bezpłatnie maksymalnie dwójka dzieci do 6 roku życia. Dla każdego kolejnego dziecka należy kupić bilet zgodnie z cennikiem. Warunkiem koniecznym jest posiadanie dokumentu potwierdzającego datę urodzenia dziecka (akt urodzenia, dowód osobisty, paszport, książeczka zdrowia).
  • Bilet ulgowy przysługuje studentom do 26 r.ż. oraz seniorom powyżej 65 r.ż., którzy posiadają ważny dokument upoważniający do korzystania z ulgi. 
  • Bilet szkolny przysługuje dzieciom i młodzieży posiadającym ważną legitymację szkolną oraz zorganizowanym grupom dziecięcym w wieku przedszkolnym.  
  • Bilet „Osoby Niepełnosprawne” przysługuje osobie posiadającej orzeczenie o niepełnosprawności. Opiekun osoby niepełnosprawnej jest również uprawiony do zakupu biletu w cenie takiej jaka przysługuje osobie niepełnosprawnej.  
  • Bilet Rodzinny przysługuje maksymalnie 2 osobom dorosłym oraz maksymalnie 2 dzieciom w wieku szkolnym poniżej 19 r.ż.

Regulamin wydarzenia

Miejsce

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn