Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Targi | Wystawy Wystawy Wystawa MONET & Impresjoniści

Wystawa MONET & Impresjoniści

Organizator: High Note Events Sp. z o.o. S.k.

Wystawa MONET & ImpresjoniściO wydarzeniu

O wydarzeniu

Z uwagi na duże zainteresowanie widzów, światowa Wystawa MONET & Impresjoniści we Wrocławiu została przedłużona do 9 lipca br. Wystawę można oglądać w Instytucie Automatyki Systemów Energetycznych (obok Hali Stulecia, ul. Wystawowa 1).

O wystawie Monet & Impresjoniści

Zanurz się w świecie immersji… obrazów i dźwięków XIX-wiecznej Europy oczami malarzy impresjonistów tj. Claude Monet, Edgar Degas, Paul Gauguin, Pierre-Auguste Renoir, Henri Rousseau, Vincent van Gogh, Henri de Toulouse-Lautrec czy Paul Signac. Ta niezwykła wystawa to ekscytujące, wielozmysłowe doświadczenie, które zapewni rozrywkę dla całej rodziny.

Prace impresjonistów są wystawiane i podziwiane na całym świecie od 150 lat — ale nigdy w tak dużym stopniu. Ta innowacyjna forma sztuki jest możliwa dzięki technologii immersji, która łączy rzeczywistość ze światem cyfrowym, umożliwia widzom wręcz wejście w dzieło sztuki. Zapierające dech w piersiach obrazy będą wyświetlane na ogromnych ekranach o powierzchni powyżej 2000m2, uwydatniając śmiałe pociągnięcia pędzla najbardziej znanych artystów. W bogatym, dynamicznym pokazie światła, koloru oraz dźwięku arcydzieła impresjonistów naprawdę ożywają. Usłyszymy niezwykle klimatyczną muzykę, która pozwoli nam się przenieść do wiosennej Francji. W tego rodzaju przestrzeni można jednocześnie zaangażować wszystkie swoje zmysły i wyjątkowy sposób połączyć rozrywkę z edukacją. Zarówno dorośli jak i dzieci z pewnością zachwycą się tym nowoczesnym pokazem w dużej skali, mogąc zobaczyć dzieła sztuki z zupełnie nowej perspektywy.

Dopieść swoje zmysły, dzięki wyjątkowym wizualnym i dźwiękowym wrażeniom. Poznaj style różnych artystów i ich najbardziej znane obrazy na skalę nieporównywalną z żadnym innym doświadczeniem artystycznym podróżującym po świecie. Nie tylko podziwiaj impresjonistów – stań się częścią ich świata. Wystawa Monet & Impresjoniści to wciągające doświadczenie - największe dzieła malarzy impresjonistów zgromadzone w jednym miejscu na wyjątkowym immersyjnym pokazie sztuki!

 

W celu skorzystania z audio-przewodnika zalecamy zabranie własnych słuchawek do telefonu

Wystawa MONET & Impresjoniści bilety

  • Wstęp bezpłatny przysługuje dziecku do 6 roku życia. Z jedną osobą dorosłą może wejść bezpłatnie maksymalnie dwójka dzieci do 6 roku życia. Dla każdego kolejnego dziecka należy kupić bilet zgodnie z cennikiem. Warunkiem koniecznym jest posiadanie dokumentu potwierdzającego datę urodzenia dziecka (akt urodzenia, dowód osobisty, paszport, książeczka zdrowia).
  • Bilet ulgowy przysługuje studentom do 26 r.ż. oraz seniorom powyżej 65 r.ż., którzy posiadają ważny dokument upoważniający do korzystania z ulgi. 
  • Bilet szkolny przysługuje dzieciom i młodzieży posiadającym ważną legitymację szkolną oraz zorganizowanym grupom dziecięcym w wieku przedszkolnym.  
  • Bilet „Osoby Niepełnosprawne” przysługuje osobie posiadającej orzeczenie o niepełnosprawności. Opiekun osoby niepełnosprawnej jest również uprawiony do zakupu biletu w cenie takiej jaka przysługuje osobie niepełnosprawnej.  
  • Bilet Rodzinny przysługuje maksymalnie 2 osobom dorosłym oraz maksymalnie 2 dzieciom w wieku szkolnym poniżej 19 r.ż.

Regulamin wydarzenia

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też