Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Targi | Wystawy Targi Targi Slow Weekend - Święta 2023

Targi Slow Weekend - Święta 2023

Organizator: Slow Sp. z o.o.

Targi Slow Weekend - Święta 2023O wydarzeniu

O wydarzeniu

Jestem Slow! ma zaszczyt przedstawić: wielki, grudniowy powrót Slow Weekendu - bilety już w sprzedaży.

Slow Weekend Warszawa 2023

Być może część z Was pamięta nasze wydarzenia sygnowane Slow Weekendem. Były to ogromne targi, których główną cechą było połączenie wszystkich kategorii slow produktów.

Na Slow Weekendach zawsze obowiązywał zorganizowany miks stoisk z odzieżą, akcesoriami, wzornictwem, rozbudowaną strefą slow foodową, dwudniową Warsztatownią i wieloma aktywnościami dodatkowymi. Najwyższa pora wrócić do tego klimatu, a okazja jest najlepsza z najlepszych! Powracający Slow Weekend wydarzy się wraz z hasłem Święta i oczywiście odbędzie się w grudniu, na PGE Narodowym! Na Slow Weekendzie pojawi się ponad 200 wystawców, nie tylko slow marek, ale także najlepsza selekcja marek vintage, które co dwa miesiące spotykacie na targach Jestem Vintage oraz produktów organicznych z naszych targów Jestem Organic.

Będzie to wielkie połączenie naszych wszystkich projektów i zakup wspaniałych SLOW prezentów na spokojnie. Już teraz bądźcie gotowi na to piękne święto dobrych zakupów.

Slow Weekend #Święta, do zobaczenia w grudniu!

 

Szczegółowy opis warsztatów w ramach Slow Weekend Święta 2023 dostępny TUTAJ. Zakupienie biletu na warsztaty upoważnia także do wejścia na targi.

Godziny otwarcia

  • Sobota: 11:00 – 19:00
  • Niedziela: 11:00 – 19:00

Dzieci i młodzież do 12 lat, wstęp bezpłatny.

Wejście na targi odbywa się bramą nr 1 (od strony Al. Zielenieckiej) lub nr 2 od Ronda J. Waszyngtona. W okolicy stadionu dostępny są miejsca postojowe - np. przy stacji PKP Warszawa Stadion, wjazd od ul. Siwca, ul. Sokolej lub ul. Zamoyskiego. Ceny biletów parkingowych obowiązujących w dni, w których odbywają się wydarzenia całostadionowe. W pozostałe dni parking zewnętrzny jest bezpłatny.

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też