Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

Retro Circus

Organizator: G&G LIMITED Sp.z o. o.

Retro CircusO wydarzeniu

O wydarzeniu

„Retro Circus” to pantomima w uroczym stylu retro przywołująca niepowtarzalny klimat niemego kina i atmosferę dawnego teatru ulicznego i podwórkowego. Bilety na spektakl Retro Circus już w sprzedaży!

Retro Circus w Krakowie

To kameralne, kieszonkowe show pełne humoru sytuacyjnego, cyrkowych gagów i nieoczekiwanych, nagłych zwrotów akcji wywołujących na widowni salwy śmiechu. Spektakl inspirowany klasyczną tradycją sztuki pantomimy wykonywanej przez Marcela Marceau oraz Etienne Decroux oraz tradycją kina niemego, a także najbardziej znanymi i lubianymi rolami Charliego Chaplina i Bustera Keatona.

Niecodzienną ciekawostką jest wykorzystanie w spektaklu klasycznej, tradycyjnej pantomimy autentycznych, starych przedmiotów jako rekwizytów. Cały spektakl odbywa się w muzycznych, skocznych retro rytmach ragtaima i swinga. Do wspólnej, interaktywnej zabawy kilka razy zaproszeni będą też widzowie. To wyjątkowy spektakl, w którym pobrzmiewają także echa niezwykłego klimatu filmu Federico Felliniego „La Strada”.

WYSTĘPUJE: Tetiana Voroniuk - artystka pantomimy, cyrku, sceny i estrady, aktorka teatru maski, animatorka lalek teatralnych. Absolwentka Narodowej Akademii Cyrku i Estrady w Kijowe (Ukraina)

 

  • Czas trwania: 60 min
  • Lampka Prosecco dla każdego
  • Reżyseria / direction: Mr. Price - Bartollo Piotrovsky
  • Bilet 59zł

Podobne wydarzenia

Zobacz też