Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma
Home Widowiska Kabarety Letnia Klinika Skeczów Męczących

Letnia Klinika Skeczów Męczących

Organizator: ESKANDER

Letnia Klinika Skeczów MęczącychO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Dla wszystkich fanów Kliniki Skeczów Męczących, a przede wszystkim najlepszej rozrywki opartej na bieżących wydarzeniach mamy wyjątkową niespodziankę. W oparciu o hit Polsatu – Klinikę Skeczów Męczących przybywamy do Was z wakacyjną i wyzwoloną wersją tego widowiska. Letnia Klinika Skeczów Męczących bilety już w sprzedaży.

Letnia Klinika Skeczów Męczących 2023

Letnia Klinika Skeczów Męczących bez telewizyjnych kamer to jeszcze bardziej niegrzeczna, pozbawiona poprawności i kalkulacji ocena kondycji współczesnej Polski, bieżących afer i głośnych trendów w popkulturze.

Na scenie najlepsi z najlepszych, którzy przez dwa sezony bawili Was i skradli serca widzów. U boku twórców programu – Kabaretu Skeczów Męczących pojawi się niezawodna drużyna aktorów, parodystów i kabareciarzy z najwyższej półki, którzy stworzą dla Was Letnią Klinikę Skeczów Męczących – program pełen obyczajowych aktualności, bieżącej polityki w krzywym zwierciadle i bezkompromisowego komentarza co naszej codzienności. We wspólnym programie wraz z KSM zobaczycie:

  • Biała Podlaska: Kabaret Moralnego Niepokoju, Adriannę Borek, Monikę Dryl, Kabaret K2 i Pawła Koślika.  
  • Siemiatycze: Kabaret Moralnego Niepokoju, Adriannę Borek, Monikę Dryl, Michała Czerneckiego, Kabaret K2 i Pawła Koślika.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też