Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadloheilung
Home Widowiska Kabarety Kabaret PARANIENORMALNI

Kabaret PARANIENORMALNI

Organizator: CWK Operator sp. z o.o.

Kabaret PARANIENORMALNIO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Kabaret Paranienormalni w trasie! Zapraszamy na występy popularnego kabaretu, które odbedą się w kilku polskich miastach. Kabaret Paranienormalni bilety już w sprzedaży.

ZMIANA DATY:

  • Gniezno: zmiana z 14.10.2023 na 3.12.2023

Kabaret Paranienormalni występy 2023

Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodny kabaret Paranienormalni rozwiewa wszelkie wątpliwości humorem! W końcu humor jest najlepszym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia.

Paranienormalni Osiemnastka

Kabaret Paranienormalni ma już 18 lat! To powód, żeby świętować w towarzystwie najlepszych skeczy w towarzystwie premier i debiutów, których nie zabraknie w nowym programie "Osiemnastka". To projekt , który oderwie Was od szarej, przygnębiającej codzienności i przeniesie w paranienormalną alternatywną rzeczywistość. Będziecie z nami?

 

Zapraszamy do wspólnej celebracji, która potrwa cały 2023 rok! Blisko dwugodzinny spektakl, to przede wszystkim nowe skecze i postacie, które zabiorą widzów w podróż pełną humoru, komedii pomyłek i zaskakujących sytuacji. Skecze z najnowszego programu to wynik naszych wieloletnich obserwacji, tego co dzieje się w naszych domach, w zakładach pracy, telewizji, na ulicy, a nawet w kolejce na lotnisku. W krzywym zwierciadle widzowie zobaczą także własne odbicie, a niektórzy będą mieli również okazję wystąpić z nami na scenie, bo OSIEMNASTKA to skecze z udziałem publiczności. OSIEMNASTKA to projekt , który oderwie Was od szarej, przygnębiającej codzienności i przeniesie w paranienormalną, alternatywną rzeczywistość. Na scenie już pełnoletni: Michał Paszczyk, Robert Motyka i Jarosław Pająk!

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też