Newsletter

shared.category-mega-menu.onTime

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Teatr Teatr tańca "STALKING PARADISE" LUBELSKI TEATR TAŃCA

"STALKING PARADISE" LUBELSKI TEATR TAŃCA

Organizator: Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk

Opis

Opis

W czwartek 7 marca 2019 w Studiu Słodownia +3 w Poznaniu zapraszamy na pierwszą tegoroczną prezentację w ramach Polskiej Sieci Tańca – spektakl Stalking Paradise w wykonaniu Lubelskiego Teatru Tańca. Stalking Paradise bilety na spektakl już w sprzedaży!

 

Stalking Paradise, to spektakl pod kierunkiem norwesko-estońskiego duetu choreografów Roosna i Flak, w którym tancerze Lubelskiego Teatru Tańca oraz Pracowni Fizycznej z Łodzi wspólnie poszukują odpowiedzi na pytania o wiarę. W co wierzymy? Dlaczego wierzymy w to, co robimy? Dlaczego tak trudno jest pogodzić ze sobą różne przekonania?

 

Rozmaite elementy wiary poddane są analizie w spektaklu, zarówno poprzez ruch, jak i dźwięk oraz tekst: dogmatyzm, płynność, zmiana, stabilność, adaptacja. Na jakiej podstawie podejmujemy nasze decyzje? Podejmujemy działania aby wypełnić społeczne oczekiwania czy raczej kierując się przede wszystkim własnymi przekonaniami? Jak rozpoznajemy różnicę pomiędzy tymi dwiema opcjami – czy w ogóle istnieje między nimi jakaś istotna różnica?

 

Stalking Paradise Lubelski Teatr Tańca bilety

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn