Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Teatr Inne "Z humorem wokół Szekspira" - monodram Andrzeja Seweryna

"Z humorem wokół Szekspira" - monodram Andrzeja Seweryna

Organizator: IMPRESARIAT 34ART.PL

"Z humorem wokół Szekspira" - monodram Andrzeja SewerynaO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

„Hamlet”, „Makbet”, „Otello” – najpiękniejsze fragmenty arcydzieł Szekspira w wybitnej interpretacji aktorskiej Andrzeja Seweryna. "Z humorem wokół Szekspira" bilety na monodram Andrzeja Seweryna już w sprzedaży!

Monodram Z humorem wokół Szekspira

Monodram „Andrzej Seweryn - Z humorem wokół Szekspira” to nie tylko popis kunsztu aktorskiego Andrzeja Seweryna, lecz także okazja, by doświadczyć najwspanialszych dzieł Szekspira. Co więcej – to zaproszenie dla publiczności, by współtworzyła wieczór poświęcony najsłynniejszemu dramatopisarzowi wszech czasów.

Zaproszenie skierowane jest zarówno do koneserów tekstów szekspirowskich, jak i do tych, którzy jego twórczość znają nieco mniej. I jedni, i drudzy, wspólnie z Andrzejem Sewerynem, mogą się podjąć interpretacji i reinterpretacji znanych dzieł. Do dziś stanowią one wyzwanie dla wrażliwości i inteligencji publiczności.

Twórczość Szekspira zachwyca aktualnością, szczególnie w zupełnie nowym przekładzie Piotra Kamińskiego. Monodram „Andrzej Seweryn - Z humorem wokół Szekspira” to szansa, by dowiedzieć się, co w Szekspirze najbardziej fascynuje Seweryna – aktora, a co Seweryna – człowieka…

Przyjmij zaproszenie do niezwykłego świata Szekspira.

Występuje: Andrzej Seweryn

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też