Musical "Szepty serc"

Musical "Szepty serc"

Musical „Szepty serc” realizowany przez Grupę Artystyczną ENOSIS PaT Lębork w ramach projektu profilaktycznego „Wartością możemy być dla siebie” to niezwykłe przedstawienie i owoc pracy prawie 50 młodych ludzi, uczniów lęborskich szkół oraz studentów Instytutu Muzyki Akademii Pomorskiej w Słupsku. Autorski scenariusz i teksty piosenek, muzyka grana na żywo, napisana specjalnie do spektaklu, magia światła i dźwięku przeniosą widzów w niezwykły świat teatru. Zapraszamy 12 czerwca do Teatru Muzycznego w Gdyni!

„Szepty serc” zrealizowany przez Teatr ENOSIS to emocjonalna podróż do świata słów, ukazanie ich mocy i próba zrozumienia jak wiele mogą zmienić. „Szepty serc” to musical dla młodzieży i dorosłych, to próba zbudowania mostu pomiędzy tymi dwoma światami. Spektakl miał swoją premierę 3 czerwca 2016r. w Lęborku, muzykę do spektaklu tworzyli między innymi Maciej Łyszkiewicz i Marcin Pawłowski Pawbeats, choreografię tworzyła między innymi Marzena Socha. „Szepty…” poruszały wiele ludzkich serc. To mocny przekaz wartości, o które tak walczymy jako ludzie w świecie przepełnionym nienawiścią.

Drogi Widzu przecież Ty także pragniesz, aby słowa wypowiadane przez innych, były dobre, wspierające, mądre. Nasz spektakl nie jest łatwy. To - jak napisała p. Katarzyna Wysocka – „bardzo pojemna forma dotykającą kwestii mowy nienawiści, różnych uprzedzeń, w tym dla poglądów, religii, seksualności. Poruszono w nim zagadnienia przyczyn i skutków działań społecznych ułatwiających dokonywanie prostych i szybkich wyborów przez młodych ludzi pozostających długo w sytuacjach zagrożenia. To również spektakl o nieuważności dorosłych względem młodych poprzez ignorowanie ich potrzeb, problemów i "zwyczajny" brak miłości. Spektakl ilustruje elementarne braki wśród dorosłych biorące się przede wszystkim z ich własnych ograniczeń, dopiero później z braku czasu.

 

Zapraszamy Ciebie, drogi Widzu, przystań na chwilę, znajdź czas, aby zrozumieć, przeżyć, zastanowić się.

Zapraszamy Ciebie, drogi Widzu, to refleksja nad naszym życiem, wyborami, słowami. W pośpiechu, kiedy zajętymi swoimi sprawami, poświęcisz krótką chwilę dla Nas, w Twoim sercu, już na zawsze zostanie Iza, Tycjan, Judyta i Adam – główni bohaterowie tego spektaklu i ich codzienność tak smutna i trudna.

Zapraszamy Ciebie drogi Widzu, Widzu młody i dorosły, to dla Ciebie przykrywamy świat czarnym płaszczem, abyś mógł go zdjąć, jak wrócisz do domu, powiedział swoim bliskim jak bardzo ich kochasz i już zawsze był uważny na człowieka.

 

Ze względu na bardzo trudną tematykę spektaklu jest on przeznaczony dla widzów od 15 roku życia. Młodsze dzieci mogą zobaczyć spektakl jedynie za zgodą rodziców.

Przedstawienie jest ostatnim elementem projektu, objętego patronatem: Ministra Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka, Marszałka Województwa Pomorskiego, Starosty Powiatu Lęborskiego, Burmistrza Miasta Lęborka oraz Impresariatu Programu Profilaktyka a Ty. Bezpośrednio nad musicalem matronat objęła Fundacja La Strada oraz Fundacja Feminoteka a patronatu udzieliło Stowarzyszenie „Nigdy Więcej”. 

Opiekunowie grup szkolnych otrzymują bilet darmowy na grupę 20 uczniów - w celu zamówienia biletów prosimy o kontakt na adres: zamowienia@ebilet.pl

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Musical "Szepty serc"
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/