Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo
Home Teatr Musicale Legendy warszawskie

Legendy warszawskie

Organizator: Teatr Syrena

Legendy warszawskieO wydarzeniu

O wydarzeniu

Premiera w Teatrze Syrena! Doborowa trupa aktorska uwolni Syrenę ze słoika i zabierze Was w świat warszawskich legend - tych pogańskich i dzikich, tych już należycie chrześcijańskich oraz całkiem współczesnych. Zapraszamy do mieszkania, w którym Syrena tłumaczy, jak ciężko chodzić na szpilkach, kiedy ma się tylko jeden ogon, do świata, w którym Warsz spotyka nie tylko Sawę, ale również spacerującego po ulicy Chmielnej Czarnego Romana. Legendy warszawskie bilety na spektakl już w sprzedaży.

O spektaklu Legendy warszawskie w Teatrze Syrena

Spektakl dla widzów powyżej 16 roku życia.

 

W programie znalazły się autorskie wersje legend, premierowe piosenki, monologi, inscenizacje, a nawet skecze napisane ku rozweselaniu szanownej publiczności. Tutaj mapa Warszawy wygląda zupełnie inaczej, a jedyną epidemią, która grozi miastu, jest legendarny Mór! Znajomość legend warszawskich zdecydowanie nie jest wymagana!

 

Wars, Syrena i Sawa

Wstawia się i się stawia

Bo nasz program rozpocząć już czas

 

Scenariusz spektaklu powstał m.in. w oparciu o legendy zebrane w antologii wydanej przez Muzeum Warszawy. Spektakl powstał w ramach projektu Społeczna Scena Debiutów realizowanego przez Teatr WARSawy, producenta spektaklu.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też