Jeździec burzy

Jeździec burzy

JEŹDZIEC BURZY w Teatrze Rampa to jedyny w Polsce, rockowy musical o Jimie Morrisonie w reżyserii Arkadiusza Jakubika. W nim wspaniałe, koncertowe wykonanie większości największych przebojów Artysty i zespołu The Doors. Ten niezwykły musical cieszy się ogromnym powodzeniem już od 16. lat, przyciągając kolejne pokolenia fanów. Kultowe przeboje śpiewane są po polsku, co dodatkowo daje okazję do wsłuchania się nie tylko w muzyczne ale i w liryczne przesłanie tego idola. Większości przekładów dokonał Krzysztof Jaryczewski, dzięki czemu zachowały one drapieżność, mroczność i mocne rockowe akcenty oryginalnych tekstów. Kolejnym atutem musicalu są profesjonalne wykonania przebojów na żywo. Przyjęta koncepcja – połączenia teatru z koncertem rockowym – należycie trzyma w napięciu a interpretacje piosenek Marcina Rychcika – scenicznego Morrisona – zachwycają i nikogo nie pozostawiają obojętnym!

 

scenariusz i reżyseria – ARKADIUSZ JAKUBIK

muzyka – THE DOORS

aranżacje muzyczne – ROMUALD KUNIKOWSKI

choreografia – JAROSŁAW STANIEK

scenografia – JAN KOZIKOWSKI

filmy – WOJCIECH SMARZOWSKI

 

obsada:

Jim Morrison – MARCIN RYCHCIK

Ray Manzarek – KONRAD MARSZAŁEK/ KRZYSZTOF BARTŁOMIEJCZYK

Pam – DOMINIKA ŁAKOMSKA

Van Morrison – JULIAN MERE/ROBERT KOWALSKI

Ronnie Haran – KATARZYNA KOZAK

Brujo, Jessie James – MAREK FRĄCKOWIAK

Jac Holzman – MIECZYSŁAW MORAŃSKI

Andy Warhol – LESZEK ABRAHAMOWICZ

Max Fink, Ed – PIOTR FURMAN

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Jeździec burzy
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/