Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Teatr Komedia Zwariowana terapia

Zwariowana terapia

Organizator: Teatr Komedia w Warszawie

Opis

Opis

Kup bilety na spektakl "Zwariowana terapia" w warszawskim Teatrze Komedia

I stało się... W przyszły czwartek i piątek 2 i 3 listopada o godz. 19:00 po raz ostatni zagramy spektakl "ZWARIOWANA TERAPIA". Jeśli chcecie zobaczyć, Jolantę Fraszyńską jako terapeutkę i Annę Dereszowską jako pacjentkę koniecznie zobaczcie ten tytuł!

Główni bohaterowie sztuki to dwójka trzydziestolatków, którzy za namową swoich terapeutów szukają miłości w ogłoszeniach towarzyskich. Jak się można szybko zorientować, terapeuci są o wiele bardziej zaburzeni niż ich pacjenci... Christopher Durang bezlitośnie szydzi z psychologów i psychiatrów, a cały proces terapeutyczny pokazuje w krzywym zwierciadle. Zabawna, błyskotliwa sztuka, skrząc się dowcipem (miejscami dość absurdalnym), mówi o potrzebie bliskości.

Impro Atak to spektakle w formie krótkich scen improwizowanych, tworzonych na podstawie interakcji z publicznością. Skład zespołu występujący przy danym przedstawieniu ulega za każym razem modyfikacji, a do ostatniej chwili tajemnicą pozostaje kogo publiczność zobaczy na deskach teatru! Zespół tworzą profesjonalni aktorzy i muzycy, którzy zapraszają publiczność do wejścia w grę improwizacyjną, stawiając wszystkich jednocześnie w roli widzów, reżyserów spektaklu i jego aktorów. 

Obsada:

Anna Dereszowska

Jolanta Fraszyńska

Krzysztof Dracz

Jan Jankowski

Przemysław Sadowski, Piotr Zelt.


Reżyseria: Marcin Sławiński 

Scenografia: Marek Chowaniec

Kostiumy: Dorota Roqueplo

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn