Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo
Home Teatr Komedia Stosunki na szczycie (autor: Edward Taylor)

Stosunki na szczycie (autor: Edward Taylor)

Organizator: Art Time Janusz Kowalski

Stosunki na szczycie (autor: Edward Taylor)O wydarzeniu

O wydarzeniu

Kolejna znakomita angielska farsa która bawi do łez, ale i zmusza do refleksji. Grana w oszałamiającym tempie, z piętrzącymi się komicznymi sytuacjami i dialogami pełnymi angielskiego humoru farsa z życia wyższych sfer jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy szukają w teatrze rozrywki na najwyższym poziomie. Stosunki na szczycie bilety na spektakl w Gdańsku już w sprzedaży. 

O spektaklu Stosunki na szczycie

"Stosunki na szczycie" Edwarda Taylora zaczynają się niewinnie, od planowanego spotkania wysokich urzędników Unii Europejskiej w luksusowym apartamencie w Paryżu. Gra idzie o nie byle jaką stawkę: sir Clive Partridge, wysoki urzędnik Brytyjskiej Komisji Wspólnego Rynku czeka na Jaquesa Berri, komisarza ds. Handlu, który ma zdecydować o ewentualnym poparciu kandydatury Partridge'a na stanowisko Przewodniczącego Komisji... Ale jak to w życiu, a szczególnie w farsie bywa wszystko zaczyna iść nie tak... Nieszczęścia sir Clive'a Partridge'a zaczynają się od zagubionej walizki i niespodziewanej wizyty kochanki, a dalej... Dalej jest tylko gorzej, czyli... śmieszniej!

 

Czas trwania spektaklu: 2h (z przerwą)

 

Autor: Edward Taylor

Tytuł oryginalny: A Rise in the Market

Reżyseria: Wojciech Rogowski

Obsada: Bernadetta Burszta, Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska,  Beata Niedziela, Marcin Borchardt, Adam Lisewski, Wojciech Kowalski, Wojciech Rogowski

Premiera: 31 grudnia 2022r.

Wykonanie: Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też