Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Teatr Komedia Pół na pół

Pół na pół

21.04.2024 Warszawa

Organizator: Booking Place - Teatr IMKA

Pół na półBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Pół na pół
niedziela
21.04.2024
18:00

Pół na pół

Warszawa, Teatr IMKA w Warszawie

O wydarzeniu

Zapraszamy na spektakl Pół na pół! To przesycona czarnym humorem komedia, opowiadająca o dwóch przyrodnich braciach, którzy postanawiają pozbyć się swojej rodzicielki. Pół na pół bilety na spektakl już w sprzedaży!

Pół na pół fabuła

Czy można polubić kogoś, kto źle życzy własnej matce? Okazuje się, że i owszem. Robert i Dominik, którzy na początku jawią nam się jako dwa niezbyt sympatyczne typy (jeden chce uciec, bo ma dość opiekowania się na wpół sparaliżowaną staruszką, drugiemu najbardziej zależy na pieniądzach ze spadku), powoli odkrywają coraz mroczniejsze tajemnice, które pokazują, jakim potworem była i jest ich własna matka. Nestorka rodu nie pojawia się na scenie, jej obecność sygnalizuje tylko natarczywy dzwonek, a mimo to mamy świadomość, że nadal jest wszechobecna i wciąż tyranizuje otoczenie, a na dodatek jest niezatapialna jak nie przymierzając pani Wilberforce z Trzeba zabić starszą panią.. Komedia z doborową obsadą w Reżyserii Wojciecha Malajkata. Występują Piotr Polk i Piotr Szwedes.

Pół na pół obsada:

  • Piotr Polk
  • Piotr Szwedes

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też