Kobiety kontra mężczyźni - Teatr Kamienica

Kobiety kontra mężczyźni - Teatr Kamienica

Serdecznie zapraszamy na spektakl „Kobiety kontra mężczyźni – Dzikuska vs. Jaskiniowiec” do Teatru Kamienica w Warszawie. Kobiety kontra mężczyźni - Dzikuska vs Jaskiniowiec bilety już w sprzedaży!

O spektaklu

Wielki powrót Dzikuski i Jaskiniowca! Kulturalne, niesamowicie energetyczne zderzenie zupełnie różnych światów – kobiecego i męskiego specjalnie na Walentynki. Ekstremalne połączenie dwóch przezabawnych, komediowych spektakli, podczas których na tapet, z przymrużeniem oka, wzięte zostają zachowania i niedoskonałości płci przeciwnej.

 

„Mój Dzikus” to pełna niespodzianek podróż do źródeł kobiecości, w którą widzów spektaklu zabiera Justyna Sieńczyłło.  Sztuka ta, w niezwykle humorystyczny sposób prowadzi przez zawiłe drogi kobiecej natury i pokazuje, że bycie tak zwaną "szyją" w codziennych realiach wcale nie jest takie proste.

 

„W obronie Jaskiniowca” zaś, to wyprawa głąb męskiej natury, której tajniki w niezwykle humorystyczny sposób zdradza Emilian Kamiński. To legendarny spektakl Teatru Kamienica, który zagrany już ponad 1000 razy zawsze kończy się owacjami na stojąco.

 

Połączenie spektakli tworzy niespotykane show, w którym jak w krzywym zwierciadle dostrzec siebie mogą zarówno szanowne przedstawicielki, jak i dostojni przedstawiciele obu płci. W te wyjątkowe Walentynki to najlepsza z możliwych opcji dla prawdziwych miłośników teatru.

 

Reżyseria: Emilian Kamiński

Obsada: Justyna Sieńczyłło, Emilian Kamiński

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kobiety kontra mężczyźni - Teatr Kamienica
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/