Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Sport Tenis LOTTO SuperLIGA - FINAL FOUR

LOTTO SuperLIGA - FINAL FOUR

Organizator: SuperLIGA S.A.

LOTTO SuperLIGA - FINAL FOURO wydarzeniu

O wydarzeniu

LOTTO SuperLIGA - FINAL FOUR to decydująca faza tegorocznej edycji LOTTOSuperLIGI - jedynej na świecie pełni zawodowej ligi tenisa ziemnego. Cztery najlepsze zespoły sezonu zasadniczego - BKT ADVANTAGE Bielsko-Biała, KT KUBALA Ustroń, OSAVI TENNIS TEAM Kalisz oraz CKT Grodzisk Mazowiecki, powalczą w Kozerkach (Grodzisk Mazowiecki) o medale i krajowy prymat. LOTTO SuperLIGA bilety już w sprzedaży.

LOTTO SuperLIGA 2024

W składach drużyn rywalizujących o tytuł Drużynowego Mistrza Polski wystąpią zawodnicy i zawodniczki ze ścisłej krajowej czołówki, a także międzynarodowe gwiazdy tenisa, mające na koncie wygrane turnieje rangi WTA i ATP oraz regularnie uczestniczące w turniejach wielkoszlemowych.

Trzydniowa impreza sportowa rozgrywana jest systemem: półfinał, spotkanie o trzecie miejsce i finał. Każde spotkanie składa się z 6 lub 7 meczów (2 mecze gry pojedynczej mężczyzn, 2 mecze gry pojedynczej kobiet, gra podwójna mężczyzn, gra podwójna kobiet i mikst w razie remisu 3:3).

W ramach LOTTO SuperLIGA - FINAL FOUR odbędzie się również szereg imprez towarzyszących o charakterze sportowym, biznesowym i towarzyskim.

Podobne wydarzenia

Zobacz też