BNP Paribas Poland Open 2022

BNP Paribas Poland Open 2022

BNP Paribas Poland Open 2022 już w lipcu zawita do Warszawy! Nie może Cię tam zabraknąć.

O turieju BNP Paribas Poland Open 

Turniej WTA 250, to największe tenisowe wydarzenie organizowane w naszym kraju i jednocześnie jedyny turniej głównego cyklu WTA. W dniach 25-31 lipca 2022 odbędzie się na ceglanych kortach kompleksu Legii, przy ul. Myśliwieckiej. Start sprzedaży biletów planowany jest na połowę maja. Więcej informacji pojawi się wkrótce. 

 

Lipcowy Turniej, to dla kibiców wyjątkowa okazja, by na żywo zobaczyć zawodniczki ze światowej czołówki. Turniej w Warszawie, to wielka szansa również dla naszych rodzimych tenisistek, które dzięki tej imprezie, mają szansę rywalizować z zawodniczkami na najwyższym światowym poziomie sportowym. 

 

Jesteśmy pewnie, że atrakcji nie zabraknie. Znajdzie się tam coś dla dużych i małych fanów sportu.  Turniej to nie tylko widowiskowe spotkania, ale również fantastyczna atmosferę na trybunach i moc atrakcji dla całych rodzin na terenie kortów #LegiaTenis&Golf. Ponadto organizacja tego światowego wydarzenia na kortach usytuowanych na warszawskim Solcu, pozwoli bezproblemowo dotrzeć wielu fanom tenisa, dzięki świetnie skomunikowanej Warszawie. Czas dojazdu z dworców kolejowych czy Lotniska im. Fryderyka Chopina nie przekracza 30 minut. 

 

Więcej informacji na stronie: https://bnpparibaspolandopen.pl/

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

BNP Paribas Poland Open 2022
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/