Gala boksu zawodowego w Zawoni

Gala boksu zawodowego w Zawoni

Przed nami Gala boksu zawodowego w Zawoni! To pierwsze wydarzenie rozpoczynające ambitny projekt grup Kownacki oraz RBK Promotions. Organizatorzy gwarantują wyrównane walki, profesjonalną oprawę i świetne widowisko. 7 stycznia w walce wieczoru zaprezentuje się czołowy zawodnik grupy należącej do Łukasza Kownackiego, Damian Knyba!

Gala boksu zawodowego w Zawoni bilety

W ramach biletów zakupionych w strefie stolików serwowany jest catering i napoje (alkoholowe)

Gala boksu zawodowego w Zawoni zawodnicy

Niepokonany prospekt Damian Knyba (4-0, 2 KO) wyjdzie na ring zawodowy po raz piąty w karierze. Rywalem Polaka będzie groźny Marokańczyk Aazddin Aajour (4-2, 3 KO). Na styczniowej gali obejrzymy również braci Łukasza i Mateusza Niemczyk, którzy zadebiutują na zawodowych ringach. Organizatorzy gali zadbali również o kobiecy akcent sportów walki, dlatego mistrzyni Polski w kickboxingu Angelika Sobala stoczy swój pierwszy pojedynek w boksie zawodowym.

 

Transmisja gali dostępna w telewizji Polsat Sport Fight oraz SuperPolsat.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Gala boksu zawodowego w Zawoni
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/