Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

BFC X

01.12.2023 Warszawa

Organizator: BASEMENTFIGHTCIRCLE Sp. z o.o

BFC XBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

BFC X
piątek
01.12.2023
20:00

BFC X

Warszawa, Praga Centrum

O wydarzeniu

Po rocznej przerwie BFC, czyli Basement Fight Circle - jedyna organizacja na świecie, gdzie ring tworzą ludzie, powraca do Warszawy w wielkim stylu! BFC X bilety na galę już w sprzedaży.

O Basement Fight Circle 

  • 19.00 otwarcie bramek
  • 20.00 pierwsza walka
  • 0:00/0:30 planowany koniec gali

 

Na miejscu dostępne będą trzy specjalne strefy:

  • Strefa Tatuaży: Dla miłośników sztuki ciała przygotowana zostanie strefa tatuaży, gdzie każdy będzie mógł sobie zrobić tatuaż ZA DARMO w motywie logo BFC. To unikalna forma wyrażenia pasji i przywiązania do tego wydarzenia.
  • Strefa Barbera: W tej strefie będzie można zadbać o fryzurę i brodę, by prezentować się perfekcyjnie podczas gali. Profesjonalni barberzy będą do dyspozycji uczestników.
  • Strefa Monster Energy: Osoby poszukujące dodatkowej adrenaliny będą mogły się sprawdzić na symulatorze boksera dostarczonym przez Monster Energy. To doskonała okazja do zmierzenia się z własnymi umiejętnościami bokserskimi.

 

To wyjątkowe wydarzenie bokserskie, znów staje się centralnym punktem uwagi miłośników sztuki, sportu i adrenaliny. Tegoroczna edycja obiecuje przynieść jeszcze więcej emocji i niezapomnianych chwil, a także wprowadzić nowe elementy, które uczynią to wydarzenie jeszcze bardziej wyjątkowym niż kiedykolwiek wcześniej. To będzie prawdziwa uczta dla zmysłów, pełna niespodzianek i niezapomnianych przeżyć.

Sztuka i Sport: BFC łączy sztukę z sportem, co sprawia, że ​​jest to nie tylko wydarzenie sportowe, ale także kulturalne. Występy muzyczne, pokazy sztuki i instalacje artystyczne są częścią każdej edycji.

Rokroczna Ewolucja: Każda edycja BFC stara się wprowadzić nowe elementy, aby zachować świeżość i zaskoczenie publiczności. To wydarzenie ewoluuje i dostosowuje się do zmieniających się trendów.

BFC X karta walk

W 10. edycji BFC zostanie zaprezentowanych 10 niezwykłych walk, w których zawodnicy zmierzą się na arenie stworzonej z ochotników - ludzi gotowych na wyjątkowe wyzwanie. Te walki obiecuje dostarczyć emocji i widowiskowych momentów.

Najważniejszym wydarzeniem wieczoru będzie pierwsza walka o pas mistrzowski w kategorii wagowej 75 kg, w której zmierzą się dwaj utytułowani zawodnicy. Na jednym narożniku znajdzie się Jacek Kurek, pochodzący z Warszawy, który zdobył uznanie na poprzednich galach. Jego przeciwnikiem będzie utalentowany zawodnik z Gdyni, Adrian Nowosad. To starcie obiecuje nie tylko walkę o tytuł mistrza, ale także pojedynek dwóch wyjątkowych talentów boksu, którzy przygotowują się do tego starcia z ogromnym zaangażowaniem. To będzie starcie, którego nie można przegapić podczas BFC.

BFC bilety VIP

Bilet VIP to:

  • osobna strefa tylko dla VIP-ów (antresola)
  • open bar

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też