XII Edycja Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego

XII Edycja Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego

Po rocznej przerwie Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego ponownie wraca do kalendarza imprez żużlowych.  Organizatorzy turnieju, klub Start Gniezno oraz speedwayevents.pl zapraszają  na stadion Startu Gniezno w poniedziałek, 13 września 2021. Początek zawodów o godzinie 17:30. XII Edycja Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego bilety na żużel w Gnieźnie już dostępne.

Ceny biletów:

  • Bilet VIP – 250 PLN  (catering, program, zestaw upominków, miejsce parkingowe)
  • Bilet VIP ulgowy – 100 zł (do 18 lat)
  • Trybuna kryta - 50 PLN
  • Normalny - 30 PLN – wejście na sektory A,B,C
  • Ulgowy 20 PLN  – wejście na sektory A,B,C: uczniowie i studenci do 26. roku życia z ważną legitymacją, seniorzy powyżej 65 lat, kobiety 
  • Dziecięcy 10 PLN - wejście na sektory A,B,C: dzieci w wieku od 4 do 12 roku życia

Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego w Gnieźnie

Tradycyjnie już w dwunastej edycji Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego, pamiątkowe berło oraz okolicznościowy płaszcz powalczą zawodnicy z kraju i zagranicy. Wśród nich nie zabraknie przedstawicieli  PGE Ekstraligi oraz najlepszych zawodników z 1 Ligi Żużlowej. 

 

O tytuł najlepszego zawodnika turnieju powalczą między innymi Patryk Dudek, Paweł Przedpełski, Bartosz Smektała, Tobiasz Musielak, Przemysław Pawlicki, Rohan Tungate, Frederik Jakobsen czy Oskar Fajfer.

 

Organizatorzy zawodów przygotowali specjalną oprawę historyczną. Kibice na stadionie będą mogli „przenieść” się w odległe czasy  państwa polskiego i zobaczyć walki wojów w historycznych strojach. 

 

Patronat honorowy nad zawodami objął premier RP- Mateusz Morawiecki. 

Głównymi sponsorami turnieju są - Totalizator Sportowy oraz ENEA.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

XII Edycja Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/