Newsletter

SUN RACE

12-13.08.2023 Tor Wyścigowy Kielce

Organizator: Good Show

od 129,00 zł
BiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Karnety

12-13.08.2023

SUN RACE - KARNET

Kielce, Tor Wyścigowy Kielce

Bilety jednodniowe

sobota
12.08.2023
09:30

SUN RACE - BILET JEDNODNIOWY

Kielce, Tor Wyścigowy Kielce
niedziela
13.08.2023
09:30

SUN RACE - BILET JEDNODNIOWY

Kielce, Tor Wyścigowy Kielce

O wydarzeniu

SUN RACE – tor Kielce 12-13.08.2023 r.

Sport motoryzacyjny to na chwilę obecną jedna z nielicznych aktywności, która w całej swojej mocy łączy ludzi. Nie ma tu miejsca na podział ze względu na wiek czy płeć. Wszyscy kochamy piękne, szybkie samochody, ryk silników, zapach benzyny i palonej gumy. To wszystko, a nawet jeszcze więcej będzie czekać na Was w sierpniowy weekend na torze w Kielcach! Bilety już w sprzedaży.

W te dni każdy uczestnik eventu będzie mógł przeżyć wspaniałą przygodę i poczuć się częścią naszej wielkiej motoryzacyjnej rodziny.

Od wschodu do zachodu słońca tor wypełni się zmaganiami sportowców na najwyższym poziomie.

Na terenie wydarzenia ustawimy ogromne telebimy, dzięki którym będziecie mogli śledzić na żywo co dzieje się w każdej strefie SUN RACE!

Po całym dniu ekstremalnych sportowych emocji zapraszamy na muzyczne After Party połączone z występami na scenie głównej. Zagrają najlepsi DJ-e z Polski i zagranicy. Niebo nad Kielcami rozświetlą pokazy pirotechniki oraz laserów.

Nie lada atrakcją z pewnością będzie pokaz wieczorny, wykonywany przez profesjonalistów. Szczegóły zostawimy dla siebie. Niech to będzie dla Was niespodzianka!!

Mamy masę nagród do rozdania w konkursach dla uczestników eventu. Gorąco zachęcamy do wzięcia w nich udziału!

Ponadto czekać będzie na Was wiele dodatkowych atrakcji w Strefach:

 • Tuningu - zobaczycie najnowocześniejsze i najbardziej szalone moto modyfikacje jakie można sobie wyobrazić!
 • Driftu - będziecie mieli możliwość przeżyć moc wrażeń jako pasażer w driftującym samochodzie;
 • Symulatorów – zabawa na symulatorach wheelie, dachowania i wielu innych;
 • Wystawców – gdzie możecie pochwalić się swoimi wyjątkowymi samochodami, a jednocześnie zobaczyć perełki z wielu regionów świata - samochody japońskie, amerykańskie, niemieckie, włoskie, w tym modele zabytkowe. Wybierzemy tylko najlepsze!
 • Kobiecej Motoryzacji – spotkacie w niej bohaterki kobiecego sportu motoryzacyjnego;
 • Edukacyjnej – gdzie będziemy uczyć bezpieczeństwa za kółkiem;
 • Gastronomicznej - a w niej pełna paleta smaków, Food Trucki oraz ogródki piwne;
 • Handlowej - w której możecie skorzystać z oferty produktów oraz gadżetów o tematyce motoryzacyjnej, w tym wielu nowości technologicznych – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie;
 • Dziecięcej - Jak wiadomo, dzieci szybko się nudzą…. Dlatego również dla nich przygotowaliśmy atrakcje. W tej strefie zapewnimy rozrywkę angażującą do zabawy całe rodziny!

WIDZIMY SIĘ 12-13.08.2023r. NA TORZE W KIELCACH! DO ZOBACZENIA!

Sun Race bilety

Dzieci do lat 8 wstęp wolny. Młodzież po 16 roku życia może brać samodzielnie udział w wydarzeniu po okazaniu zezwolenia od prawnego opiekuna.

 • Jednodniowe VIP - Upoważniają do udziału w evencie w specjalnej, wydzielonej strefie i sektorze VIP. Całodniowy catering wraz z napojami alkoholowymi. Dedykowane wejście i parking VIP oraz sektor pod sceną w czasie wieczornych koncertów. Pakiet darmowych atrakcji, które będą ogłaszane na bieżąco. Osobne, szybkie kolejki dla posiadaczy biletów VIP oraz biletów Fast Track. Dla każdego posiadacza biletu VIP będzie czekać darmowy goody bag pełen niespodzianek!
 • Karnety VIP - Upoważniają do udziału w evencie w specjalnej, wydzielonej strefie i sektorze VIP. Całodniowy catering wraz z napojami alkoholowymi. Dedykowane wejście i parking VIP oraz sektor pod sceną w czasie wieczornych koncertów. Pakiet darmowych atrakcji, które będą ogłaszane na bieżąco. Osobne, szybkie dla posiadaczy biletów VIP oraz biletów Fast Track. Dla każdego posiadacza biletu VIP będzie czekać darmowy goody bag pełen niespodzianek!
 • Bilet rodzinny jednodniowy - Bilet dla całej rodziny! Aby skorzystać z tej opcji przynajmniej jedna osoba wchodząca na teren imprezy musi być pełnoletnia.
 • Fast Track – Dodatkowy upgrade biletu uprawniający do korzystania z dedykowanych wejść i szybkich kolejek do atrakcji, ogródków piwnych, stoisk handlowych organizatora oraz specjalny sektor przy scenie podczas wieczornych koncertów. UWAGA działa tylko w komplecie z biletem upoważniającym do wejścia na teren imprezy.
 • Parkingi jednodniowe – Bilet parkingowy upoważnia do jednorazowego wjazdu na parking w dniu zakupu. Ważny dla samochodów do 3,5 tony oraz motocykli. Brak miejsc parkingowych dla autokarów. Parking otwarty, niestrzeżony. W przypadku braku zakupu biletu na dwa dni, parking należy opuścić do godziny po zakończeniu imprezy danego dnia.
Zobacz więcej

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn