8 Moto Show Suwałki

8 Moto Show Suwałki

SPRAWDŹ BILETY

ZMIANA DATY Wydarzenie Moto Show Suwałki zostało przesunięte na 2022 rok. Wszystkie bilety zachowują ważność w nowym terminie. 

 

Przed nami 8. edycja Moto Show Suwałki! Zapraszamy na teren Lotniska Suwałki w dniach 17-18 czerwca 2022! Moto Show Suwałki bilety już w sprzedaży.

 

Przyszłoroczna edycja zapewni aż 9 stref motoryzacyjnych i wiele innych atrakcji - więcej szczegółów już wkrótce! 

Moto Show Suwałki bilety

Dzieci do lat 11: wstęp wolny

 

Bilety VIP zawierają:

 • oddzielny parking
 • oddzielny wjazd na imprezę
 • oddzielna strefa VIP
 • namiot z cateringiem
 • wstęp do Parku Maszyn
 • oddzielna trybuna
 • Karnet Kibica VIP
 • mapa terenu imprezy
 • informator o imprezie
 • smycz
 • nalepka pamiątkowa- Nalepka parkingowa VIP

Gadżety będzie można odebrać w dniu wydarzenia (przed imprezą) u organizatora za okazaniem biletu VIP.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

8 Moto Show Suwałki
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

8 Moto Show Suwałki BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/