emptygif
Newsletter

Na czasie

hans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023metro-w-buffo

Move Federation

Organizator: Tymczasowy organizator

Move FederationO wydarzeniu

O wydarzeniu

 

Rusza pierwsza w Polsce federacja piłkarska, w której zagrają influencerzy! W Move Federation zmierzą się drużyny gwiazd Internetu, których kapitanami zostali najbardziej rozpoznawalni twórcy. Premierowy turniej odbędzie się 19 listopada w Arenie Gliwice. Move Federation bilety już w sprzedaży.

 

Move Federation to przedefiniowanie piłki nożnej, jaką znacie – nowe zasady i masa sportowych emocji. Najwięksi polscy influencerzy zmierzą się w turnieju, w którym weźmie udział 8 drużyn, złożonych ze znanych twórców internetowych i gwiazd. Do zobaczenia w Gliwicach! 

Drużyny:

1. TeamX 

2. Team Natsu World

3. Team WK

4. Team Boxdel

5. Team Tromba 

6. Team Gola 

7. Team Bungee

8. Team Crusher 

Zasady Move Federation

  • Boisko Move Federation zyska kształt elipsy.
  • Czas gry w każdym meczu to 20 minut: 2 połowy po 10 min.
  • Zespoły to drużyny 6 osobowe. Gra bez zmian - jeżeli zawodnik nie ma sił by kontynuować spotkanie, jego drużyna musi grać w osłabieniu.
  • Każdy Team może skorzystać z pomocy piłkarskiego superbohatera (już niedługo dowiecie się więcej).

 

Ograniczenia wiekowe

Osoby małoletnie, które ukończyły 15 rok życia, a nie ukończyły 18-go roku życia, muszą posiadać, oprócz ważnego Biletu i dokumentu potwierdzającego wiek, także pisemne zezwolenie opiekuna prawnego na samodzielne uczestnictwo w Imprezie.

 

Osoby, które nie ukończyły 15-go roku życia mogą uczestniczyć w Imprezie na podstawie ważnego Biletu tylko pod opieką osoby dorosłej, która ukończyła 18 rok życia i która posiada ważny Bilet w tym samym sektorze, co osoba pozostająca pod jej opieką i dokument potwierdzający tożsamość. Opiekun zobowiązany jest do opieki nad małoletnim przez cały okres trwania Imprezy.

 

Move Federation bilety

  • Bilet Fast Track - early access, wejście 30 minut przed otwarciem bramek

Podobne wydarzenia

Zobacz też