Łomża Industria Kielce - bilety na sezon 2022/2023

Łomża Industria Kielce - bilety na sezon 2022/2023

SPRAWDŹ BILETY

Wicemistrzowie Europy wracają do gry! Sezon 2022/2023 zwiastuje kolejną dawkę niesamowitych sportowych emocji razem z drużyną Łomża Industria Kielce. Nie przegap szansy i zajmij swoje miejsce w Hali Legionów!

Co zawiera karnet?

Karnet upoważnia do wstępu na wszystkie domowe mecze drużyny Łomża Industria Kielce w sezonie 2022/2023, obejmujące rozgrywki PGNiG Superligi, PGNiG Pucharu Polski oraz fazy grupowej Ligi Mistrzów. W przypadku awansu naszej drużyny do kolejnych rund Champions League, karnet gwarantuje również pierwszeństwo wykupu biletów na kolejne mecze ze zniżką w wysokości 50%. To nie koniec korzyści, które płyną z zakupienia karnetu na sezon
2022/2023, bo razem z naszymi Sponsorami oraz Partnerami przygotowaliśmy dla karnetowiczów szereg promocji. Oferujemy pakiet rabatów na usługi naszych Sponsorów oraz Partnerów, cykliczne spotkania z zawodnikami i
trenerami drużyny Łomża Industria Kielce oraz zaproszenie na otwarty trening i spotkanie przed rozpoczęciem sezonu/lub po pierwszym meczu.

Ile kosztuje karnet?

Ceny całorocznych karnetów dla dorosłych zaczynają się od 580 złotych. Ulgowe wejściówki można nabyć już od 350 złotych. Karnety ulgowe przysługują uczniom do 18. roku życia, emerytom powyżej 65. roku życia, osobom ze znacznym stopniem niepełnosprawności oraz, przy zakupie karnetów w sektorach bocznych, studentom.
Nowością oferowaną przez Klub jest możliwość zakupu karnetów w pakiecie “JESIEŃ-WIOSNA”. W tym przypadku kwota za karnet obowiązujący na jedną rundę zaczyna się od 180 złotych. 

Kiedy można kupić karnet?

Sprzedaż karnetów startuje w czwartek, 21 lipca, o godz. 10.00. Do czwartku, 11 sierpnia, możliwa będzie rezerwacja “starych” miejsc karnetowych (opcja dla posiadaczy wejściówek w sezonie 2021/2022). Uwolnienie niewykupionych “starych” miejsc nastąpi w poniedziałek, 15 sierpnia.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Łomża Industria Kielce - bilety na sezon 2022/2023
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Łomża Industria Kielce - bilety na sezon 2022/2023 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/